michaela.tajchlova@seznam.cz

Sephora, DM, dárečky │ČERVEN, ČERVENEC 2019

Sephora, DM, dárečky │ČERVEN, ČERVENEC 2019

Opět tu máme článek, který bude poněkud delší. Představím vám tu novinky z drogerie, Notina, Sephory, ale i nějaké kosmetické dárečky. 
Z DM jsem vám už několikrát doporučovala na instastories tyhle odličovací ubrousky od Baley s vůní grapefruitu. Nejen, že hezky svěže voní, ale hezky odličují a samotné kapesníky jsou příjemné. Zmiňuji je, proto třeba odličovací ubrousky od Nivea nebyly vůbec dobře. Kapesník po pleti jen tak klouzal, takže jsem ho musela zmuchlat, aby vůbec něco odlíčil. Tyhle stojí asi 30,- a naštěstí to není limitka, takže kupuji vždy, co do DM zajdu.  
SONY DSC
V drogerii Teta už nakupovat nehodlám. Vše je tam zbytečně předražené ať už vzhledem k jiným drogeriím nebo internetu. Proto tam chodím jen výjimečně, pokud to mám blíže a něco opravdu potřebuji. Koupila jsem tam od Dermacolu Aroma Ritual sprchový gel s vůní papáji a máty. Voní krásně a je tam hodně cítit čerstvá máte. Každopádně jsem ho pořídila ve slevě za 45,- a v DM ho koupíte za stálou cenu 40,-. Chápu, že je to minimální rozdíl, ale proč si koupit stejný produkt za více peněz? Na druhou stranu některé varianty jako je třeba čokoláda s pomerančem, byly za 60,-. 
SONY DSC
Na Notinu jsem pořídila korektor od Catrice Liquid Camouflage v odstínu Natural Rose. Mohla jsem si ho pořídit v DM, ale zrovna jsem tam cestu neměla. Každopádně jsem s ním zatím spokojená, ale více se dozvíte v recenzi. Jinak stál tuším 80,-. 
SONY DSC
SONY DSC
Sprchový gel o značky Naturalium jsem měla už v minulosti z Teta drogerie v kokosové variantě, ale pak se tam záhadně po nějaké době neobjevoval. Tento mám v broskvové variantě také z Notina a voní opravdu reálně, což na téhle značce miluji. Cena je 99,-.
SONY DSC
V Rossmannu jsem kupovala pár měsíců zpátky masku od značky Kocostar. Není to maska jako taková, jsou to spíše kousky ovoce/zeleniny, které si rozmístíte po obličeji, jak je libo. Z drogerie jsem měla okurky, teď z Notina, kde je na výběr z více variant, mám ananas. Jsou tam 2 plátýnka, na kterých kousky jsou, takže jsou neustále "marinované" v hydratačním gelu. Každé plátýnko obsahuje 6 koleček, což je akorát na jednu aplikaci na bradu, dále na každou tvář 1 kolečko, na nos a 2 na čelo. Cena je okolo 120,-.
SONY DSC
SONY DSC
Jako dárečky jsem dostala noční masku od Clinique. Nevím sice, jak se jmenuje, ale v recenzi vám to řeknu. Pleť mám po ní ráno hezky vyplnou a hydratovanou.
SONY DSC
Pak jsem dostala rozjasňující krém pro mladou pleť. Je poměrně hutný, což mi nevadí, ale na mě je až moc rozjasňující a je to ideální spíše pod makeup. Chtěla jsem jím občas projasnit pleť, když zrovna nebudu mít makeup, ale bohužel je na mě až moc rozjasňující.
SONY DSC
Růžová řada krémů ze Sephory je super. Hezky hydratuje a příjemně voní. Nekupovala jsem si ji zatím v plném balení, ale doma jsem měla spousta vzorečků a také tohle mini balení, které jsem teď jako dárek dostala také.
SONY DSC
Posledním dárkem je od Dermacolu Matte Mania tekutá rtěnka v odstínu 54. Připadá mi hodně podobná lipstainům ze Sephory. Zatím hezky drží, voní stejně jako lipstainy a dokonce má i příjemný aplikátor. Uvidíme, jak moc budu nebo nebudu se rtěnkou spokojená, ale to se dozvíte až v recenzi.
SONY DSC

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *