michaela.tajchlova@seznam.cz

Sephora │ÚNOR 2020

Sephora │ÚNOR 2020

Opět tu jsem s novinkami ze Sephory. Ano, pořád tu nakupuji, byť už ne tak často. Ale o tom už jsem psala článek, proč to tak prostě mám. V dnešním článku si představíme produkty, které jsem si zakoupila v únoru. Bohužel se ale musím trochu rozpovídat i o vzorečcích, které poslední dobou chodí v každém balíčku. Dřív to rozhodně bylo mnohem lepší. Vzorky byly více použitelné - například dávali snad do každé objednávky odličovací ubrousek od Sephora Collection. Většině lidem sice nevyhovovaly, ale mě ano. Navíc byly super praktické na cesty. Více dávali do balíčků i různé vzorky parfémů, makeupů a tak dále. Teď jsou to navoněné čtvrtky, jejich nová skincare, ze které stejně nepoznáte, jestli vám produkt sedí a nejlepší je, když už teda něco vyzkoušíte a stojí to fakt za starou belu a tudíž to už zkoušet nechcete. Pak celkový dojem ze vzorečků není takový jaký býval. No co, Sephora se v tomhle velice zhoršila, alespoň z mé strany. Zpátky k produktům. Došel mi makeup, takže nezbývalo mi nic jiného, než sáhnout po značce, kterou jsem fakt chtěla jí je Dior Backstage. Skvělá záležitost, kterou jsem vyzkoušela už ve vzorečku, takže to byla jasná volba. 
Co mě ale hodně štvalo, tak jsem nechtěla dát nějakých 1200 Kč za takhle malý flakonek. Opak byl pravdou. Očividně mi nevadilo dát to samé za sice větší balení jiné značky, ale za 30 ml. Obal velice klamal ve většině případech. Tenhle má 50 ml a vůbec na to nevypadá, tudíž vzhledem k množství je adekvátní cena, pokud vezmu v potaz i samotnou kvalitní značku. Koupila jsem si ho na eshopu Sephory a mám ho v odstínu 1CR.
SONY DSC
Další, co jsem si pořídila, tak je balíček za 220,-, který obsahoval moje oblíbené masky od Sephora Collection. Běžně vás stojí 1 maska kolem 130,-, takže je toto balení opravdu výhodné. Rozhodně nemohu tyto masky zhodnotit špatně, protože je mám opravdu ráda a co pro mě bude novinkou, je vůně kokosu a ananasu. Vůni liči jsem už vyzkoušela a voněla nádherně.
SONY DSC

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *