michaela.tajchlova@seznam.cz

Sephora │ČERVEN 2019

Sephora │ČERVEN 2019

To, že jsem milovník kosmetiky ze Sephory, je jasné asi vám všem. Poslední dobou už ale nepociťuji, že bych něco nutně potřebovala. Po čem jsem ale docela toužila, byla jedna z paletek a opět od Too Faced. 
SONY DSC
Cocoa Contour paletka, kterou jsem si koupila je poměrně krátkou dobu inovovaná a musím říct, že mě na první pohled zaujala mnohem víc. Obsahuje 2 pudry, z toho je jeden transparentní a druhý banánový, pak tvářenku a 3 bronzery odstupňované od nejsvětlejšího. 
SONY DSC
Pudry jsem vůbec nezkoušela, ale tvářenka v broskvovém odstínu mě moc nebere. Na pleti hlavně nebyla skoro vidět, takže pro mě asi význam nemá. Používat jí možná budu, ale tak maximálně, pokud budu chtít jemně zahřát tváře, nebo v kombinaci s nějakou další nevýraznou tvářenkou. Bronzery jsem už zkoušela a zatím jim nemám co vytknout. 
Voní krásně po kakau, což mě docela překvapilo, protože jsem upřímně čekala klasickou čokoládovou vůni Chocolate Bon Bons paletky a jiných čoko paletek. Tohle je ale opravdu realistická kakaová vůně. 
SONY DSC
Co se týče pigmentace, snažila jsem se vám jej nafotit, ale bohužel se to nepovedlo podle mých představ. Pouhým okem byla pigmentace na ruce vidět, zrcadlovka jej ale nezachytila tak dobře. Nemám totiž ani ve zvyku vrstvit produkt na swatche, protože by vám to absolutně nic neřeklo. Logicky jde každý pudrový produkt navrstvit, čímž se pigmentace docela zvýrazní. 
Co se ceny týče, stojí asi 1250,- a není to málo, ale za 6 produktů je to super cena, když si představíte, že jeden bronzer koupíte od téže značky za 850,-. Určitě se ji vyplatí koupit, máte tak všechno po kopě. Rozhodně vám ji doporučit mohu, ale k nějaké realistické recenzi se dostanu až po delším vyzkoušení všech produktů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *