michaela.tajchlova@seznam.cz

Produkty z Notino a Dr. Max │PODĚKOVÁNÍ ZA SPOLUPRÁCI │ ČERVENEC 2018

Produkty z Notino a Dr. Max │PODĚKOVÁNÍ ZA SPOLUPRÁCI │ ČERVENEC 2018

Dnešní článek bude trošku na jiné bázi, než ty předešlé. Tyhle produkty jsem totiž dostala! Ve spolupráci s Contentiamo.com jsem dostala tenhle balíček složený z produktů ze stránek www.notino.cz a www.drmax.cz. Balíček mě mega potěšil a dneska vám je ukážu a příště určitě čekejte nějakou recenzi.

Korika – plátýnková maska na obličej

Má být tuším rozjasňující, což je požadavek, který od masek úplně nevyhledávám, ale je fajn něco takového zkusit. Už kolikrát jsem si chtěla objednat plátýnkové masky buď ze Sephory nebo koupit je od Garnieru, ale nikdy jsem se na to nedostala a teď mám příležitost. Odkaz zde.

Mediblanc – ústní voda

Tuhle značku znám spíše jenom z e-shopů, ale nikdy jsem nic nevyzkoušela. Ústní vody sice nepoužívám tak hojně, ale tohle malé roztomilé balení určitě využiji. Odkaz zde.

Mediblanc – zubní pasty s bělícím účinkem

Jedna je s aktivním černým úhlím a druhá je klasická bělící. Nikdy jsem nevěřila na efekt těchto past, protože teorie je, aby obrušovala zubní sklovinu. Spousta lidí ale pořád mluví o tom, že samotné zubní pasty jsou docela v pohodě, takže třeba mě příjemně překvapí a koupím plné balení! Navíc tato pasta extra strong má chránit zubní sklovinu. Odkaz zde a zde.

Avéne – micelární voda

Vyzkoušela jsem ji jednou a zatím mi přijde docela v pohodě, myslím, že s ní nebudu mít problém a to jsem opravdu na micelárky vybíravá! Odkaz zde. Je sice určena na problematickou pleť, kterou já nemám, ale zdá se super.

 Houbička na makeup – Brush Art

Ikdyž jsem houbičky používala dřív, teď už tolik ne, ale to asi proto, že jsem měla jednu z drogerky asi za 50,- a je celkem tvrdá a dost špatně se z ní makeup vymývá. Proto jsem ho začala sem tam používat na baking pudru a tenhle nebude výjimnkou. Odkaz zde.

Nuence – krém na suchou pleť

Tenhle krém je určen na suchou pleť, kterou nemám. Moje je spíš normální s mastnější T zónou. Věnuji jej ale někomu, kdo ho využije a rozhodně mi řekne svůj názor na to, jestli stojí za to si ho koupit, pokud máte mastnou pleť. Odkaz zde.

Spiritime – krém na ruce

Krémů na ruce mám doma až až a tenhle jsem také věnovala. Moc hezky voní. Malé balení je skvělé na cesty nebo jen tak do kabelky. Odkaz zde.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *