michaela.tajchlova@seznam.cz

Pixi Retinol Tonic #81

Pixi Retinol Tonic #81

Po poměrně dlouhé době tu jsem s recenzí produktu, který jsem potřebovala vyzkoušet až do samotného spotřebování. Je jím Pixi retinovolý tonic na pleť, který obsahuje složku, kterou musí všichni milovat. A jestli nevíte, proč, tak to se dočtete v dnešním článku. 
Na tenhle tonic jsem slyšela spoustu recenzí, ať už negativních i pozitivních. Je však na vás, jestli uvěříte recenzím, nebo se přesvědčíte sami. Neslyšela jsem snad, že by se někomu pleť zhoršila, nebo se vytvořila vyrážka a tak podobně, ale spíše se stávalo, že nedělalo nic. Já upřímně od samého začátku nevím, co si mám o tomto produktu myslet. 
SONY DSC
Nicméně retinol jako takový je vitamín prospěšný pro naší pleť, protože dokáže v určité míře minimalizovat vrásky, stáhnout póry, nebo vás dokonce zbaví po čase i pigmentových skvrn. Já ho používám především proto, že funguje lehce jako anti-aging a působí proti pupínkům, který sice nemám, ale používám ho spíše preventivně. O této složce se ale spoustu informací, stejně jako já, dozvíte na internetu. 
Já osobně vyzkoušela menší množství za 340,- v Sephoře. Na odkaz můžete kliknout tady, nebo na mojí stránce DOMŮ na nejoblíbenější produkty. Nemohu potvrdit, jestli vyplňuje vrásky nebo vás zbavuje pigmentových skvrn, ale stalo se mi, že jsem třeba 2 dny nepoužívala žádnou skincare včetně tohoto tonicu a udělal se mi pupínek. Je možné, že jsem byla vystavena velkému stresu a proto se mi pupínek udělal. Jinak na ně ale vůbec netrpím. Pleť mi ale rozhodně přijde rozzářenější, pružnější a hlavně se tonic krásně vstřebává. Já ho tak 5x do týdne používám už asi od července, tak skoro půl roku vám tohle menší balení vydrží. Nijak neštípe, je naopak velice příjemný a lehce lepí, ale jinak zvlášť, aby vás to otravovalo. Spíš mám dobrý pocit z toho, že tenhle retinol používám. Používat ho budu, protože je za super cenu a především se časem uvidí, jak známky stárnutí zmírňuje. Za sebe ho tedy doporučit mohu, ale abych byla upřímná, tak nikdo vám neřekne, do té doby, než ho vyzkoušíte sami, jestli fungovat bude, či nikoliv.

Jedna odpověď

  1. […] Pixi. Od této značky jsem již vyzkoušela pouze retinolový tonic, který jsem recenzovala tady. Chtěla jsem hlavně totiž něco na ranní péči a na očištění pleti, protože mě už […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *