michaela.tajchlova@seznam.cz

Pai, Essence, Clarins │PROSINEC 2019

Pai, Essence, Clarins │PROSINEC 2019

Další novinky jsou tu a jsou to především dárečky od mých blízkých. Byla jsem z nich hrozně nadšená, takže se na ně jdeme společně podívat a představit si je.
Produkt z dekorativní kosmetiky, který tu mám, je rozjasňovač od značky Essence. Nebudu lhát, ale tuhle značku moc nemusím. Dle mého nevyrábí tak dobré produkty, byť jsou poslední dobou na velice dobré úrovni. Sama bych si ho asi nekoupila, ale jsem ráda, že ho vyzkouším. Jedná se o limitku z řady Pacman, která byla podle recenzí super. Rozjasňovač je velice přirozený, takže bude stopro nositelný.
SONY DSC
SONY DSC
Od značky Clarins jsem nikdy nic nezkoušela, ale jejich krémy jsou ikonické. Mám ho s vůní neroli a velice příjemně voní. Dokonce mi ho zabavila i mamka, takže podle toho, jak často ho používá je s ním spokojená. 
SONY DSC
Poslední produkt mi udělal asi největší radost. Kamarádce tenhle odličovací olej od Pai vůbec nevyhovoval, takže mi ho věnovala. Kdysi jsem ho chtěla vyzkoušet a koupit si ho, ale bohužel je na mě moc drahý. Stojí okolo 1000,-. Nicméně vůně je naprosto skvělá, konzistence taky a zatím jsem spokojená i s aplikací. Více infa se ale dozvíte v recenzi, která vyjde zanedlouho.
SONY DSC

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *