michaela.tajchlova@seznam.cz

Nyx Matte Lipstick #46

Nyx Matte Lipstick #46

Od mojí kamarádky jsem dostala tuhle rtěnku od Nyxu, která má krásný korálový odstín. Mám jí doma už nějakou chvíli a až teď jsem se dostala k nějaké kloudné recenzi. 
SONY DSC
Tahle rtěnka má úplně obyčejný obal, poměrně lehký. Rtěnka je poměrně příjemná, ale maličko vosková. Problém, který s ní mám je, že po vosku i maličko "smrdí". Spíš z ní cítím nějako zkaženou gumu. Nedává to smysl, ale nedokážu to nijak jinak popsat bohužel.  
Tahle korálová barvička v odstínu Temptress je popsaná jako neutrální růžová. Je opravdu spíše do korálova nebo oranžova a mým rtům bohužel moc nesluší. Oceňuji spíše studené tóny hnědé nebo růžové a nebo klasické červené.  
Výdrž bohužel taky není nijak dlouhá, ale na kompaktní rtěnku to chápu. Na druhou stranu mám ale i kompaktní rtěnky, které vydrží mnohem déle, za to je ale cena dvojnásobná. Tahle stojí asi 239,-. Rtěnky od Nyxu jsem měla možnost vyzkoušet asi 4 včetně téhle a všechny stály upřímně za prd. Pin Up Pout je sice krásně pigmentovaná, ale nic nevydrží, Soft Matte Lipcream jsem měla ve vínovém odstínu a vůbec nevydržela, byť nádherně voněla. Ale prý zrovna tenhle odstín byl problémový. Avšak mě to nepřesvědčilo vyzkoušet jiný odstín. A nakonec Luv Out Loud byla krásně pigmentovaná, ale opět nic nevydržela, na to, že to byla dlouhodržící tekutá rtěnka a navíc chemicky voněla a znecitlivěla rty.  
SONY DSC
Takže ani tahle rtěnka ode mě nedostane požehnání kvůli barvě, výdrži, ani parfemaci. Za mě nedoporučuji, jelikož i v drogerii za nižší cenu pořídíte lepší rtěnku.  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *