michaela.tajchlova@seznam.cz

Nyx Love Contours All Palette #2

Nyx Love Contours All Palette #2

Předposlední produkt, který budu od Nyxu recenzovat je tahle krásná paletka, která je vhodná na rychlý look nebo hlavně na cesty. Paletka, k terá obsahuje bronzery, rozjasňovače, oční stíny a stíny na obočí, je podle mě skvělá na rychlé líčení, obsahuje podle mě stíny, které se k sobě parádně hodí a konturovací produkty? Taky paráda! Tak se pojďme podívat na pozitivní recenzi :). 
 Vzhled a obal produktu 
Obal krabičky i pouzdra je stejný, což mi nevadí a lesklý povrch je hodně fajn. Celkově vypadá velmi jednoduše, ale velmi dobře. Ze začátku jsem měla celkem problém paletku otevřít, ale teď už vím, jak na to. Což je pro mě trochu menší mínus, proto hodnotím 0,9 bodu. 
 Dostupnost produktu 
Dostupný je na stránkách Nyxu a v kamenných prodejnách, jako ostatní produkty, které mám od Nyx. 1 bod 
 Poměr ceny ke kvalitě produktu 
Vzhledem k tomu, že za paletku zaplatíte 600,- a máte 9 očních stínů, 2 stíny na obočí, 2 bronzery, 2 rozjasňovače, tak wow! Nejenom, že je tam fakt mega produktů, ale je skvělá i na cestování s velkým zrcátkem přes celé víko. Produkty mi přijdou kvalitní a výběr barev je taky skvělý. 1 bod 
 Parfemace 
Je neutrální. Takže za mě 1 bod. 
 Pigmentace 
Běžně jej hodnotím kladně, pokud jde o pigmentaci očních stínů. V tomto případě se musím pozastavit u konturovacích produktů. Rozjasňovače jsou extra pigmentované, ale asi je to mým štětcem, kterým je nemůžu tolik nabrat, což je na jednu stranu špatně, ale je to i dobře, protože potom nebudu vypadat jako diskokoule a nemůžu to s ním přehnat. Co se týče bronzerů, tak tam mi přijde, že je pigmentace až moc vysoká. Ne vždy je pigmentace výhrou u takových produktů. Musím vždycky do něj pouze ťupnout, oklepat štětec a občas i ofouknout. Pak můžu pracovat. Pokud jste ale začátečníci, zkoušela bych trénovat doma, abyste pak nevypadaly blbě s flekem na tváři. Chce to ale cvik a jemně postupovat. Stíny na obočí jsou fajn, pigmentace je skvělá. U očních stínů je tomu stejně. Srážím 0,1 bodu pouze za vysokou pigmentaci konturovacích produktů. 0,9 bodu 
 Výdrž 
Výdrž je skvělá i bez primeru nebo podkladové báze. Super, skvělý, pecka. Víc nemůžu dodat. 1 bod 
Celkově produkt hodnotím velmi kladně 5,8 bodu ze 6 bodů. Dá se s ním udělat spoustu krásných looků, odstíny jsou vybrány velice dobře a nikdy líčení nemusí vypadat jednotvárně. Dává vám prostor k vaší fantazii a výběru. Rozhodně ho za sebe můžu doporučit. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *