michaela.tajchlova@seznam.cz

Novinky ze stránky lookfantastic.cz │DUBEN 2020

Novinky ze stránky lookfantastic.cz │DUBEN 2020

Tato kosmetická stránka byla ještě do nedávna pro nás dostupná pouze v zahraničí. Vždycky jsem chtěla vyzkoušet značku The Ordinary, ale ta je u nás dostupná právě díky této stránce, ale nejen té. Každopádně stojí za to sem mrknout, zvlášť jestli máte rádi nakupování v Sephoře. Tohle je totiž něco velice podobného.
Můj záměr byl si tu pořídit něco z pečující kosmetiky a převážně od The Ordinary. Chci později zkusit retinol a takový ten červený chemický peeling. Jelikož mě ale mrzí, že není moc velký výběr těchto sér, tak jsem vybírala z toho, co tu bylo dostupné. Slyšela jsem dobré ohlasy na kyselinu hyaluronovou 2%, tak jsem ji za těch pár korun popadla. Líbí se mi, že má gelovou, až tekutou konzistenci. Na pleti lepí, ale to je u této kyseliny běžné. Zatím jsem ji vyzkoušela párkrát, takže nemohu tvrdit, jestli je opravdu tak skvělá, ale v boji s akné (díky roušce) mi zatím pomohl. Cena okolo 200,-
SONY DSC
SONY DSC
Poslední produkt, na který jsem ale u nás na českých blozích nenašla žádnou recenzi je od Pixi Vitamin C Wakeup Mist. Jedná o mlhu s vitaminem C, který má pleť příjemně probudit. Já ho kupovala kvůli ranní péči a chtěla jsem vědět, jestli bude pro mě stačit jako ranní skincare. Příjemně citrusově voní. Není mastná, takže v klidu můžete produkt použít rovnou na pleť. Četla jsem ale, že je lepší ho nastříkat do rukou a teprve pak ji nanést, ale mě se osvědčil klasický postup. Zatím jsem velice na rozpacích, protože mám pocit, že jak se říká "vyčiští, nepoškrábe", ale to není pořád o tom, jestli bych produkt mohla ohodnotit dobře. Myslím, že budu potřebovat čas, nejlépe až produkt spotřebuji, a teprve potom recenzi vydat. Mlha stála okolo 550,- a zakoupíte ji na české Sephoře.
SONY DSC

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *