michaela.tajchlova@seznam.cz

Novinky Sephora │ŘÍJEN 2018

Novinky Sephora │ŘÍJEN 2018

V říjnu probíhala sleva pro členy klubu Sephora.cz . Jak 15 %, tak 20 %. Já využila tu 15 %, protože byla určena na exkluzivní makeup, který zahrnoval značky, od kterých jsem produkty vybírala. Můžu vám říct, že na první dojem mě opravdu vzali za srdíčko. Vše dostupné na www.sephora.cz

Too Faced Peach Mist fixační sprej

Vzala jsem cestovní verzi za 450,- a je to fakt roztomilé balení. Nádherný obal, krásně voní po reálných broskvích. Byť mi Sweet Peach paletka taky voní, není tak podobná broskvím, jako tenhle fixační sprej. Takže za mě zatím první dojmy super a uvidíme, jestli bude dělat i to, co má. 

Becca rozjasňovač

Opět mám cestovní balení a opět mega roztomilé balení. Je fajn, že je má ten samý design jako velký, akorát v menším balení. Stál mě tuším 400,-, ale se slevou byl o něco levnější. Vzala sem odstín C Pop, protože ostatní na mě byly až moc tmavé a jeden z nich (už nevím, jak se jmenoval) byl hodně světlý a pro mě ideální, ale byl vyprodaný. Jakmile jsem ale zkusila udělat swatch, nemohla jsem uvěřit. Škoda jen, že jsem na něj nenarazila dřív. Nebudeme ale předbíhat, ještě jsem ho nezkoušela na tvář, takže pak zhodnotím jeho výdrž a kvalitu. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *