michaela.tajchlova@seznam.cz

Novinky Lush │ČERVENEC 2020

Novinky Lush │ČERVENEC 2020

V červenci jsem navštívila Lush na Novém Smíchově vždycky se tam držím, abych se pokochala a případně vyzkoušela něco nového. Jelikož tu ale nikdy nechci strávit celý den, byť by mi to nevadilo, ale raději produkty vybírám na internetu a pak jdu do obchodu už pro konkrétní produkty.
SONY DSC
Konečně jsem měla 5 prázdných produktů, takže jsem měla masku zadarmo. Co jsem ale nevěděla, tak si musíte vybrat čerstvou masku, nikoliv jakou chcete. Takže vybírala jsem pouze z těch čerstvých, ale ty mám moc ráda. Vybrala jsem si moji oblíbenou masku, která se stala oblíbencem za rok 2019. Odkaz na top produkty máte tady. Jedná se o Don't look at me, šmoulí masku na pleť, která má exfoliační účinky. Voní krásně po citronech, pleť zjemní a super je, že pokud trpíte na zanesené póry okolo nosu, tak se jich zbavíte, ikdyž musíte masku aplikovat jednou za týden. Jsem s ní velice spokojená, v lednici vydrží klidně i několik měsíců a není třeba ji spotřebovat do několika týdnů. Cenově je taky super - pohybuje se okolo 320 Kč.
SONY DSC
Vzala jsem si ale i další masku a opět tu, kterou už jsem vyzkoušela a je to moje první maska na pleť od této značky. Let the good times roll mi připomíná Vánoce. Má totiž takovou perníkovo-oříškovou vůni, doplněnou o vůni popcornu. Pleť hezky vyčistila, peeling není tak drsný jako u předchozí masky, ale je opravdu jemnější. Tady čekejte spíš jemné vyčištění a především hydrataci. Super bude podle mě hlavně pro citlivější pleť. Doufám ale, že se nezměnilo složení, ale služba masky. 
SONY DSC
Nesměl mi chybět v košíku ani šampuk Seanik, který jsem Tomovi kupovala jednou k Vánocům a byl z něj unešený, takže jsem ho popadla taky! Jejich šampuky jsou prostě fajn. 
SONY DSC
Nakonec jsem si vzala i koupelovou bombu Twilight, která mi neskutečně voněla. Měla by skvěle působit na dobrý spánek, takže ji určitě vyzkouším, než půjdu spát. Základní surovinou je levandule. 
SONY DSC
Jako dárek k nákupu jsem dostala koupelovou bombu Marshmallow World, která na první pohled vypadá hodně jednoduše, ale doufám, že udělá hodně parády. Voní krásně sladce. Vonět by měla především vanilka a jahoda.
SONY DSC
SONY DSC

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *