michaela.tajchlova@seznam.cz

Nekosmetický objev Tangle Teezer

Nekosmetický objev Tangle Teezer

Krásné podzimní dopoledne. Ke zrecenzování mám po dlouhé době nekosmetický produkt, který určitě všichni dobře znáte. Je to hřeben, který je fajn na jemné vlasy, skladný a můžete si ho pořídit v několik barevných variacích.

Já ten svůj koupila na stránkách www.elnino.cz za 89,-, ale jak už jsem se o tomto kroku zmiňovala dříve, tak za tuto cenu fialovo-růžový neseženete. Na jiných stránkách je ale mnohem dražší. Můžete si ho pořídit klidně i za 300-400,-, což je už na mě příliš. 

Prodává se ale i s takovým víčkem na štětinky, což já nemám, ale myslím si, že je to celkem zbytečné. Je pravda, že pak se vám neponičí, ale já abych pravdu řekla, tak jsem s ním zatím necestovala a i kdyby, tak si vezmu větší kosmetickou taštičku, ve které ho budu vozit a podle mě se mu nic nestane. 

Jinak já jsem s ním nadmíru spokojená, vyhovuje mi, netahá a hezky rozčeše. Sice v něm občas musím vlasy vybrat, protože není na moje vlasy až tak jemný, aby v něm žádné nebyly, ale za mě jsou určitě lepší než ty klasické. Určitě koukněte, odkaz máte tady. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *