michaela.tajchlova@seznam.cz

Nejpoužívanější produkty

Nejpoužívanější produkty

Konečně mohu udělat článek na přání jsou jím nejpoužívanější produkty. Jsou produkty, které používám každý den a jsou tu i produkty, které velice ráda střídám, jako jsou paletky očních stínů. 
Produkt, který ale většinou nevynechávám, je gel na obočí od značky Sephora Collection v odstínu Medium. Krásně zafixuje obočí a i štěteček je skvěle použitelný. Navíc stojí přibližně 300,-.
SONY DSC
Produkt, na který se mohu naprosto spolehnout a bez něj by mi stíny nevydržely, je báze pod oční stíny od Nyxu, která stojí asi 190,-. Nejen,  že je levná, ale skvělá a jinou už nepotřebuji. Mohu se na ni spolehnout. 
SONY DSC
Řasenku mám asi nejoblíbenější od Too Faced Damn Girl, která má sice velký kartáček, ale řasy mi neslepuje, prodlouží a po dvou vrstvách i hezky zahustí. Většině lidí víc sedí Better Than Sex, ale ta se mi občas obtiskává, zato Damn Girl to nedělá. Nicméně mám opět hrozně ráda a taky je ráda střídám, ale sázka na jistotu je právě tato.
SONY DSC
Makeup od Benefitu teď používám velice ráda, protože je lehký, rozjasňující a vypadá na pleti přirozeně. Mezi high-end makeupy je to poměrně levná záležitost. Chápu, že i 860,- je na člověka dost, ale pokud si budete chtít vybírat z dražších produktů, určitě jiné přesáhnou 1000,-. Za sebe ho mohu doporučit. 
SONY DSC
Myslím si upřímně, že mezi drahými pudry a levnými z drogerie není tak takový rozdíl. Někdo rozdíl vidí, ale mě přijde naprosto zbytečné si kupovat ty drahé, protože cena je opravdu někdy až moc vysoká. Od té doby, co jsem si koupila Cocoa Contour paletku od Too Faced nepoužívám jiné pudry. V paletce je banánový a transparentní. Oba pudry jsou naprosto skvělé a většinou pod oči používám ten bílý, ale na zbytek používám ten banánový. Jsou skvělé a až je spotřebuji, tak určitě musím nějaký dražší zkusit, ikdyž se někdy nevyplatí. 
SONY DSC
Bronzer používám ze stejné paletky a to ten nejsvětlější, který vypadá opravdu hodně přirozeně a především nedělá fleky. Má lehce studený podtón, což mi vyhovuje, zvlášť teď v zimním období. Paletka je remasterovaná a mnohem lepší než její předchůdkyně nejen kvalitou, ale i designem. Cena je 1250,-.
Co se tvářenky týče, opět se snažím střídat odstíny, ale můj nepoužívanější je rozhodně Dandelion od Benefitu. Který vypadá nenuceně a hodně přirozeně. Za mě skvělý produkt, který po spotřebování budu potřebovat znovu. Plné balení zakoupíte za 1090,- a menší okolo 500,-.
SONY DSC
Rozjasňovače tolik nepoužívám, nebo respektive ne denně, ale musím zmínit MAC Shooting Stars, který byl limitkou na Vánoce 2019 a je skvělý! V balení vypadá spíš, že bude ideální na léto, ale je hodně světloučký a hezky projasní pleť. Cena se po slevě pohybovala okolo 340,-, takže jsem neváhala a musela jsem ji mít.
SONY DSC
Završení celého makeupu dolazuji skoro denně mou oblíbenou Urban Decay Backtalk, která je na rtech velice komfortní a její odstín je tak univerzální, že ji lze použít při jakémkoliv líčení. Cena se pohybuje okolo 560,-, ale kvalita za to rozhodně stojí. 
SONY DSC

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *