michaela.tajchlova@seznam.cz

Nejoblíbenější produkty za rok 2018

Nejoblíbenější produkty za rok 2018

Máme tu začátek roku 2019 a s ním přichází po roce článek, kde vám ukážu top produkty za rok 2018. Nečekala jsem, že si v tom předešlém roce pořídím tolik produktů, ale jsem ráda, že bylo opravdu z čeho vybírat. Nechtěla jsem být ovlivněna nějakým limitem, prostě a jednoduše vám tu ukážu tolik produktů, které jsem si v roce 2018 pořídila a oblíbila. Už za poslední dobu čtu spoustu článků, kde blogerky ukazují pouze produkty, které byly značkami vydány minulý rok 2018. Já si například pořídila v roce 2018 i produkty, které byly vydány dříve, takže já prostě budu ukazovat produkty podle toho, co jsem si koupila bez ohledu na dobu vydání. 

Too Faced Chocolate Gold paletka

Mám ji sice teprve od června, ale rozhodně jsem si ji zamilovala. Ikdyž obecně TF paletky miluju, tak jsem si na každé našla nějakou chybičku. Buď některé stíny moc nevydržely nebo byla nízká pigmentace. U téhle jsem spokojená snad se vším. Parfemace, pigmentace i výdrž je skvělá.

Hoola bronzery

SONY DSC

Ikdyž nemám Hoola bronzer samostatný, tak ho mám v paletce Complexionista, což je božská paletka, ale jako celek jsem ji do tohoto článku zahrnovat nechtěla, protože tady si své místo musí opravdu zasloužit. Jelikož je v ní jak ta klasická, tak i Hoola lite, obě dvě dohromady mi udělají přirozené konturování s pigmentací tak akorát a není to ani nic studeného, ani nic teplého. Prostě ideál. Na druhou stranu hodně ráda používám Hoolu samostatně a proto tu má své oprávněné místo.

Maybelline Super Stay Matte Ink

Nikdy jsem nevěřila, že tahle rtěnka, byť je z drogerie, může tolik vydržet. Měla jsem si skoro pořád celý den s jednou opravou, ale nikdy jsem ji nemusela sundat. Nejlépe ji odlíčíte olejovou micelárkou, protože drží fakt až moc. Škoda ale, že nemají více odstínů na trhu. Myslim si, že tuhle bombu žádná jiná z drogerky už asi nepředčí.

Mac matná rtěnka 

SONY DSC

SONY DSC

Mám jí v odstínu Mehr, což je taková zastřená růžová s kapkou červené a hnědé. Je neuvěřitelně příjemná, dokonce vydrží i lehké jídlo a pití s tím, že pak potřebuje maličko opravit. Naučila jsem se díky ní používat i konturky a s konturkou drží tam, kde má. Mega příjemná rtěnka na běžný den. Do této doby, pokud jsem věděla, že jdeme na jídlo, nechtěla jsem žádnou rtěnku, teď nosím tuhle a jsem mega ráda, že jsem si jí pořídila.

Urban Decay All nighter makeup

Za minulý rok jsem si hodně oblíbila jeho starší sestřičku, tenhle je super v jeho výdrži. Občas když mám vysušenou pleť, makeup ji zvýrazní, ale stačí se o pleť starat, čistit ji a hydratovat. Pak vypadá skvěle. Za tu cenu ho nepoužívám denně, ale je to můj oblíbený favorit, který můžu doporučit všemi deseti.

Too Faced Better Than Sex řasenka

SONY DSC

Nemyslela jsem si, že tu bude právě tahle řasenka. Buď ji milujete nebo nesnášíte. Podle konceptu článku je vám asi jasné, na kterou stranu se přikláním já. Má tvar přesýpacích hodin a je super. Neslepuje, neobtiskává se a hezky prodlouží a zahustí. Dělá prostě všechno, co od řasenky čekáte.

Becca rozjasňovač

Mám cestovní verzi v odstínu C Pop. Vypadá spíše jako oranžovo bronzový, ale na tváři vypadá spíše do zlata. Máslová konzistence a práce s ním je jedna radost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *