michaela.tajchlova@seznam.cz

Namari Staub #77

Namari Staub #77

Tenhle prášek, ze kterého vytvoříte masku a nebo peeling, jsem vyzkoušela díky mojí kamarádce. Je to zase něco jiného, co jsem mohla vyzkoušet a jsem za to hrozně ráda. Popravdě jsem ale z dnešní recenze poměrně v rozpacích, protože nevím jistě, jestli se k danému produktu vyjádřím dostatečně dobře.
Prášek má původně šedo-hnědou barvu. Jakmile k němu ale přidáte vodu, barva se změní na vínovou. Můžete tuto masku tedy použít jako jílovou masku a nebo peeling. Já ho použila jako peeling, protože mi přijde, že co se čištění a péče o pleť týče, je to mnohem efektivnější. 
Upřímně si nejsem jistá, jestli jsem použila vody více, než bych měla, ale dle mého názoru jsem použila vody tak akorát. Maska měla poměrně tenkou vrstvu na obličeji, docela hezky voněla a aplikace také nebyla špatná. Jakmile jsem jej ale použila jako peeling, nepřišlo mi, že to něco dělalo. Ano, pleť pak byla sice čistá a na dotek mega hebká, ale mám raději hrubší peelingy, ale výsledek nebyl vůbec špatný. Zajímalo by mě ale, jestli by byl stejný efekt na pleti i v případě, že bych jej použila jako masku, která zaschne a já bych jí následně pouze smyla.
Pokud chcete, tak tady se dozvíte o produktu více základních informací včetně ceny. Abych to shrnula, tak pleť byla hezky hydratovaná, hebká, ale jako peeling by měl dělat mnohem více a to pleť vyčistit a takový pocit jsem neměla. Pokud by tento produkt nestál tolik, určitě bych si ho pořídila, ale za tu cenu, za kterou ho seženete na stránkách Liviny, si ho bohužel nekoupím. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *