michaela.tajchlova@seznam.cz

Mini beautyblender #103

Mini beautyblender #103

Pokud znáte klasický beautyblender v klasické velikosti, tak určitě jste už slyšeli o těchto malých houbičkám na makeup. 
Původně jsem si chtěla koupit ten velký, ale bohužel jsem asi zmatlala objednávku a přihodila tyhle dva menší. Co jsem tak pochopila, tak se jedná o houbičky, které jsou super na zapracování korektoru nebo na baking. 
SONY DSC
Za mě je na korektor naprosto perfektní, stejně tak na zapudrování očního okolí. Pro mě je to fajn, protože v poslední době už makeup moc nenosím, takže když už, tak ho dávám spíš místo korektoru kolem očního okolí, ani ne tak přímo pod oči a suprově se s ním manipuluje. Na zapudrování celého obličeje to ale opravdu není. 
Pokud jste tedy zvyklí na korektor a ne na celkový makeup, tak je to fajn, ale jinak si myslím, že byť je kvalita houbiček naprosto skvělá, tak je tohle produkt, který nemusíte mít doma. Cena se tuším pohybuje okolo 400 Kč, ale přesnou částku už nevím, protože zrovna byly ve slevě, nicméně vám sem nedám ani odkaz, protože na české Sephoře se už neprodávají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *