michaela.tajchlova@seznam.cz

Marc Jacobs, Emporio Armani, Calvin Klein │PROSINEC 2018

Marc Jacobs, Emporio Armani, Calvin Klein │PROSINEC 2018

Během Vánoc jsem dostala 2 parfémy a jeden jsem si i koupila. Tak nějak se mi to sešlo, ale vůbec mi to nevadí, protože já si právě během roku moc parfémů nekupuji a zvláště ne ty dražší a kvalitnější.

Od Tomáše jsem dostala nejen tenhle parfém, ale i další. Každopádně dnešní článek je právě o parfémech a já dostala parfém jako takový. Prostě je to pan parfém. Je to Emporio Armani parfém z Notino.cz a poznala jsem to podle dárkové krabičky. Odkaz vám dám sem, takže se klidně mrkněte na cenu příslušných velikostí. Tohle je právě směs dřevité a ovocno-květinové vůně. Obsahuje například neroli, pižmo, malinu, ambrové dřevo nebo vanilku. Mám právě radši lehce nasládlé vůně se dřevem a sedí mi fakt neskutečně. 

 

SONY DSC

Další je také z www.notino.cz, ale už to není parfém, ale toaletní voda. Občas mě naštve (jako v tomhle případě), že i toaletní voda je poměrně drahá. Mám konkrétně 100 ml balení a je to dřevitá vůně s fialkou, šalvějem, fíkem a dalšími. Hrozně se mi líbil flakon, ale zárověň mi byla hodně příjemná samotná vůně, kterou jsem vyzkoušela ve Fann parfumerii. Měla by být unisexová, ale spíš se mi hodí k ženám než k mužům. Odkaz je tady

 

SONY DSC

Poslední je Daisy Dream od Marca Jacobse a opět se jedná o předraženou toaletní vodu. Dá se pořídit na stránkách Sephora.cz a odkaz vám sem dám také. Pouhých 30 ml koupíte prakticky za 1500,-. Já ale hledala a našla jsem novou, nepoužitou a nerozbalenou 100 ml lahvičku za 1000,-. Což je vůči množství trochu něco jiného. Je to květinová vůně až ovocná vůně s grapfruitem, ostružinou, liči nebo kokosovou vodou.

SONY DSC

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *