michaela.tajchlova@seznam.cz

M.A.C │ZÁŘÍ 2019

M.A.C │ZÁŘÍ 2019

Moje zářijová objednávka z MACu byla účelová. Ke každému nákupu v jakékoliv ceně jste mohli dostat parádní plátěnou tašku. No a co jsem si vlastně pořídila?
Už více jak rok mám hrozně oblíbený Fix+ a vždy jsem ho měla pouze v menším balení, proto bylo na čase to změnit. 100 ml vás stojí 550,-, což je narozdíl od plného balení fixačního spreje od Too Faced nebo od Urban Decay vyjde i tak na polovinu a svede mnohem lepší práci. Levandulová varianta mě prostě a jednoduše baví, takže jsem vzala právě tu. Klasická je taky super, stejně tak jako kokos. Rozhodně bych ale chtěla vyzkoušet i jejich nové varianty jako je okurka, meloun nebo ananas.
SONY DSC
SONY DSC
Jako dárek k nákupu jsem dostala řasenku IN EXTREME DIMENSION 3D BLACK LASH. Velkou nevýhodou vidím rozhodně to, že řasenku nepostavíte. Balení je sice bytelné, ale tohle je pro mě nevýhoda. Kartáček vypadá docela dobře. Je rovný, má jemné štětinky, takže uvidíme, jaký udělá efekt. 
SONY DSC
SONY DSC
Jako další dárek jsem dostala krásnou černou plátěnou tašku s nápisem Too many lipsticks? Never. Je prostě nádherná. Využiji ji nejspíš na nějaké nákupy, protože jen tak na výstavu mi to zase přijde škoda. Vypadá navíc velice kvalitně!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *