michaela.tajchlova@seznam.cz

M.A.C │DUBEN 2019

M.A.C │DUBEN 2019

Opět jsem neodolala a pořídila jsem si jeden spešl kousek od Macu. Miluju jejich rtěnky a já opět sáhla po poměrně přirozeném nevýrazném odstínu kompaktní rtěnky. Navíc jsem k objednávce dostala malý dárek!

SONY DSC

Matné rtěnky jsou jejich ikonou a já je zbožňuji. Ikdyž je to značka, která bohužel testuje na zvířatech, nevzdám se jí. O tomhle tématu se ale pobavíme jindy, protože plánuji na toto a další témata samostatný článek. 

SONY DSC

Rtěnka stojí přibližně 600,-, což není málo, ale máte 10 % slevu na první nákup, pokud jste novým zákazníkem. Já sice novým nejsem, ale objednala jsem si tuhle rtěnku přes mamku. Koupila jsem si jí na základě lipswatchových videí na youtube, která mi už tolikrát pomohla. Kdyby nebylo takových videí, koupila bych si odstíny x rtěnek od x značek, které by se mi nelíbily nebo by mi neslušely. Vzala jsem odstín Please me, který má krásný odstín cukrové vaty. Věřím tomu, že spojení tohoto odstínu a odstínu Mehr, který už doma mám vytvořím neuvěřitelně nádherný odstín. 

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

Mohla jsem si vybrat tuším ze 3 dárků, ale já si vybrala tuhle bázi pod makeup. Nikdy jsem žádnou high-end nezkoušela, protože mi přijde, že je to k ničemu. Když už, tak raději krém pod makeup. Poslední báze v mé sbírce byla od Dermacolu, ta extra silikonová a ta mě přesvědčila o tom, že asi žádnou další nepotřebuji, avšak tuhle moc ráda vyzkouším. 

SONY DSC

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *