michaela.tajchlova@seznam.cz

Lush |SRPEN 2019

Lush |SRPEN 2019

Miluju Lush, kdo ne, pokud ho někdo vyzkoušel. Pokud jste ale Lushem nepolíbené, rozhodně něco zkuste. Během několika dnů nebo týdnů chystám článek, kde shrnu recenzi veškerých produktů od Lushe, které jsem měla možnost vyzkoušet. Vraťme se ale k nákupu Lush produktů v srpnu.
SONY DSC
SONY DSC
Dárek, respektive vzoreček, který jsem tu měla bylo tuhé glycerinové mýdlo Karma, které obsahuje směs pačuli, citrusů, lavandinu, borovice, divokého pomeranče a citronové trávy. Tenhle vzoreček jsem již spotřebovala místo sprchového gelu a ikdyž na tuhá mýdla vůbec nejsem, tohle mi nevadilo. Musíte si ale zvyknout na pokožku, která lehce drhne a ze zbytků vody na kůži se vytvoří pouze kapky (doufám, že víte, co tím myslím). Měla jsem ho tak vždy u každého tuhého mýdla. Kdysi jsem od Lushe vyzkoušela i nějakou levandulovou variantu, ale nevím proč, ale nesedla mi, byť levanuduli miluju nejen kvůli vůni, ale i kvůli zklidňujícím účinkům. Tohle bylo ale super. Každopádně si nejsem jistá, jestli bych si mýdlo koupila sama od sebe. Druhý vzoreček, který ani na fotce není je šampon Daddy O, který má stáhnout žlutý film z blond vlasů. Pro mě sice ideál, ale více jak rok zpátky jsem si ho koupila a vlasy měli růžový nádech, což jsem opravdu nechtěla. Navíc já preferuji fialové šampony se studeným tónem. Tím pádem jsem tento vzorek moc neocenila. 
SONY DSC
SONY DSC
Produkt, který jsem si ale koupila záměrně je čistící maska Don't look at me. Několik měsíců zpátky jsem četla na jednom kosmetickém blogu recenzi, že je tahle maska super, proto jsem už přestala váhat a objednala si ji. Vyzkoušela jsem ji zatím jednou, ale nechám si verdikt pro sebe. Takže si počkejte na recenzi. Barvička je mimochodem moc pěkná, za to ale nepůsobí tak vegansky a přírodně. Voní mi po citrusech a konzistence je jemná jako našlehaný krém, avšak při aplikaci už pod prsty cítíte, že má jemně exfoliovat. Cena 320,-.

Jedna odpověď

  1. […] produktů, které nabízí. Jedním z nich je maska Don't look at me. Základní informace najdete tady, kde jsem je sepsala do novinkového […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *