michaela.tajchlova@seznam.cz

Lush Let the good times roll #110

Lush Let the good times roll #110

Už v minulosti, kdy jsem začínala blogovat jsem tu měla takovou otřepadnou recenzi na masku od Lushe Let the good times roll a musím říct, že fotky, ani styl psaní není to, co je teď. Původně jsem si myslela, že článek pouze upravím, přepíšu a přidám hezčí a kvalitnější fotky. Přitom jsem zjistila, že jsem článek musela smazat, takže proto jsem se rozhodla vám sepsat recenzi na produkt, který jsem si oblíbila už téměř před 4 lety.
SONY DSC
Jedná se o čistící roládu, která obsahuje popcorn. Hezky voní, ale je tu spíš jen pro estetiku, takže kvůli snadnější manipulaci jsem ho prostě vyhodila. Nicméně vůně této masky je taková oříškovo-máslovo-vánoční. Nevím proč, ale nejsem jediná, v kom tato vůně evokuje Vánoce. Nečekejte nějaký peeling. Respektive je to maska, určiná k čištění pleti, ale nemá zrníčka, která by vám udělala mechanický peeling. Když ho hodně přeženu, tak bych konzistenci přirovnala ke sraženému krému. Nicméně se nemusíte bát, že by maska nebyla čerstvá nebo by byla v nepořádku.
To, že není jako krém, mi vyhovuje a myslím si, že to bude vyhovovat hlavně těm, kteří mají citlivější pleť. Pleť hlavně vyživí, vyčistí, zjemní. Super je masku uchovávat v lednici, kde vám vydrží i několik měsíců, byť se doporučuje tyto masky spotřebovat asi do 2 měsíců. Avšak já vždy masku spotřebovala po 4-6 měsících a nic maskám nebylo.
Masku určitě doporučuji, je skvělá, ale pokud hledáte něco na peelingové bázi, tak tohle pro vás bude nedostačující.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *