michaela.tajchlova@seznam.cz

Lush Dream Cream #85

Lush Dream Cream #85

Na krémy jsem jako malá byla extra vysazená, ale časem jsem bez nich nedokázala fungovat. Zvlášť teď v práci, když se přehrabuji v tuně papírů a prostě mám ruce extra vysušené. Mám hrozně ráda krémy od Yves Rocher, ale občas chci také vyzkoušet něco jiného. Proto jsem zkusila Dream Cream od Lush a mohu už teď říct, že je to pecka, byť za jiné peníze než Yves Rocher.
SONY DSC
Super je, že obsahuje suroviny, které mi jsou velice sympatické a voní mi a jsou jimi heřmánek a levandule v hlavní roli. Obě suroviny naprosto rozeznáte. Krém je opravdu našlehaný, ale zároveň hezky hutný, což od krému očekávám. Udělá sice trochu mastnější film, než bych chtěla, ale opravdu vyživí a tak často pak nemusím ruce mazat.
Je sice ideální hlavně na tělo a ruce, ale já ho používám na extra výživu i na obličej a funguje suprově. Stojí asi 320,-, ale opravdu za to stojí. S největší pravděpodobností si ho nebudu kupovat pravidelně už kvůli ceně, ale rozhodně si ho ještě pořídím. Za sebe ho mohu jenom doporučit, pokud chcete výživný krém z většiny přírodních složek. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *