michaela.tajchlova@seznam.cz

Lush Don’t look at me a Karma #71

Lush Don’t look at me a Karma #71

Krásný den vám přeji. Lush miluju a snažím se zkoušet spoustu jejich produktů, které nabízí. Jedním z nich je maska Don't look at me. Základní informace najdete tady, kde jsem je sepsala do novinkového článku.
SONY DSC
Musím tu ale zmínit i glycerinové mýdlo Karma. To bylo fajn, na to, že tuhá mýdla běžně nepoužívám. Tolik nevysušovalo, krásně vonělo. Za mě super. 
SONY DSC
Teď už ale zpátky k masce. Maska mě rozhodně dostala svojí parfemací po citrusech. Každopádně moc hezky čistí díky rozdrcené rýži, to se musí nechat. Na pleť dám silnější vrstvu, kterou nechám na pleti zaschnout. Pak ti jemně zvlhčím vodou a následně pleť masíruji a zároveň čistím. Maska se tak intenzivněji rozvoní. Peeling nění nijak dráždivý, ba naopak. Možná to je důvod, proč mám masku už skoro spotřebovanou. 
SONY DSC
Možná dokonce i předčila mé očekávání a je snad i lepší než má oblíbená maska Cup o'coffee. Dle mého bude vhodná i pro citlivější pleť, ale tu já nemám, každopádně soudím ze své zkušenosti, protože je k pleti opravdu šetrná. Pokud tedy hledáte nějakou skvělou a poměrně levnou čistící masku, mrkněte na stránky Lushe. Tuto masku vám mohu 100 % doporučit.

Jedna odpověď

  1. […] pořídila, ale mnohem lépe na mě působí maska Don't look at me, kterou už jsem recenzovala tady. Za mě je tedy dle mého maska vhodná spíš pro někoho s citlivější pleti, na kterou vhodný […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *