michaela.tajchlova@seznam.cz

Lush broskvová bomba do koupele #102

Lush broskvová bomba do koupele #102

Velice časté nákupy z toho obchůdku tu vidíte často, ale když oni mají tak super věci! Je pravda, že ne všechno mi sedne nebo voní, ale to už je na každém z nás a je to tak v pořádku.
2. bomba do koupele, kterou jsem si od Lushe pořídila, byla tahle šťavnatá broskvička. Bomba je opravdu veliká, krásně sladce voní, ikdyž ne přímo po broskvích, na což jsem se těšila fakt moc! Takže vůně mě maličko zklamala, ale vlastně mi mega voněla. Spíš se vůně odklonila od reality.
SONY DSC
SONY DSC
Celkově si pamatuji, že bomba šuměla cca 10-15 minut, což je opravdu dlouhá doba. Pokud to srovnám s Bomb Cosmetics, která vyrábí taky super koupelové bomby, které skvěle voní i vypadají, tak rychle vyšumí, takže po 2-3 minutách není po bombě ani památky, kromě tedy zabarvené lázně. 
SONY DSC
Lush bomba prakticky moc nešuměla, ale spíš se přetáčela sem tam ze strany na stranu a hezky plavala. Efektová moc nebyla, ale zato vana pak byla krásně třpytivá, voňavá a především pozorování rozpouštění bomby mě hodně bavilo. Takže pokud vám nevadí jednou za čas investovat peníze do tohoto způsobu relaxu, tak mohu za sebe jednoznačně tuto bombu doporučit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *