michaela.tajchlova@seznam.cz

Lush │PROSINEC 2018…co takhle rovnou recenze? #36

Lush │PROSINEC 2018…co takhle rovnou recenze? #36

Doufám, že posledními novinkami za rok 2018 je právě značka Lush, kterou naprosto miluji. Příteli jsem dávala pár dárků právě z Lushe (ano, i chlap si může Lush oblíbit) a musela jsem si také udělat radost, jak jinak. 
SONY DSC
SONY DSC
Objednala jsem si šampuk na vlasy Montalbano, který voní krásně po citrusech a obsahuje nejenom samotné citrony, ale i citronovou šťávu, silici a tuším, že rozmarýnovou absolue. Krásné spojení. Pořídila jsem na šampuky i krabičku, do které se bohužel nevejde šampuk hned, ale spíše až po jednom až dvou umytí, což je hodně nepraktické. Nechápu, proč se krabičky neudělají o 1 mm v průměru větší a byla by to ideální velikost. Každopádně aplikace je super. Stačí namydlit v ruce, pak šampukem čistit i samotné vlasy a máte dostatek pěny a hlavně tenhle šampon dostanete všude, kam potřebujete. 
Já si právě většinou dávám tekutý šampon do středu hlavy a vytahuji ho právě do stran, ale mám problém s množsvím šamponu, které nedostanu tolik do oblasti uší. Se šampukem to není problém. Určitě po spotřebování koupím další. 
SONY DSC
Fairy Dust je něco, co mě nechává naprosto chladnou. Pátrala jsem na stránkách Lushe, co to vůbec je a dle mého je to produkt, který je super na oblast ramen nebo dekoltu. Použiji ho asi až půjdu někam na ples. Protože pokožka bude krásně vonět, bude matná, ale zároveň lehce třpytivá. Voní jako rozmixované bonbony spolu s cukrovou vatou! Vůně nádherná, produkt zajímavý, ale bohužel mě neoslovil natolik, abych si koupila plné balení. Stojí cca 280,- a za tu cenu si raději pořídím nějaký peeling, který mi udělá lepší službu než nějaký zabarvený pudr na okrasu. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *