michaela.tajchlova@seznam.cz

Limitovaná edice ze Sephory │ÚNOR 2019

Limitovaná edice ze Sephory │ÚNOR 2019

To, co nemám ráda za limitovaných edicích, je to, že jsou hned pryč! Ne vždy ale bývají limitky tou správnou volbou. Kdo by ale z kosmetických maniaků nechtěl pořídit do své kosmetické sbírky něco unikátní, co nebude mít doma každý druhý.

SONY DSC

Co je to ale za limitku? Je to nová paletka od Narsu Ignited paletka. Na první dobrou vás zaujme nejen design, ale i obsah. Paletku dostanete v papírovém obalu, kde vypadá stejně jako samotná paletka. Já osobně preferuji paletky v papírových obalech, protože se s nimi lépe cestuje, pokud si nechcete své kousky neškrábat nebo jinak poškodit.

SONY DSC

Na e-shopu na mě spíše působila, že je více do fialova, ale nikoliv. Je spíše do hnědých, ale červených odstínů, ale vůbec mi to nevadí. Dopisovala jsem si o téhle paletce se slečnou, která je zároveň blogerkou a Nars odstínům také holduje a pořídila si jí také. Prý jsou to ty nejlepší oční stíny (svojí kvalitou), které si můžete u nás v ČR pořídit. Neříkám, že nejsem toho názoru, ale počkejte si na recenzi, potřebuji si opravdu hodně prozkoušet.

SONY DSC

Co ale mohu říct rovnou, tak ty matné stíny stíny v paletce jsou opravdu krásně jemné. Například stíny od Too Faced jsou také jemné, ale tyhle jsou x-krát jemnější, to je neskutečné! Odkaz tady. 

Swatche, výdrž a to, jak se s paletkou pracuje se dozvíte v recenzi, která vyjde za nedlouho! 

Jak jste na tom s limitkami vy? Kupujete nebo vás nechávají chladnými? 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *