michaela.tajchlova@seznam.cz

Je lepší EOS nebo Lip Smacker? #38

Je lepší EOS nebo Lip Smacker? #38

Éra, kdy všichni milovali EOS, je nejspíš pryč. I já jsem ještě nedávno milovala EOS a důkazem je, že mám již 3.balení.

Spousta lidí bylo toho názoru, že nic nedělá a jenom stojí vysokou částku. Je tedy pravda, že to nic levného není. V drogerii není takový výběr a pokud už objednáte z internetu, připlatíte si za poštovné.

Od té doby, co jsem začala používat Lip Smacker z www.sephora.cz, tak jsem začala přemýšlet nad tím, jestli se vyplatí koupit EOS nebo Lip Smacker.

SONY DSC

Co se týče ceny, tak rozhodně je na tom lépe Lip Smacker. Nemá sice takových chuťových variant, jako EOS, za to stojí skoro o 100,- více. Záleží však na tom, jaká varinta to je, popřípadě jestli se jedná o limitku nebo ne. Cenově se tedy Lip Smacker pohybuje okolo 120,-, EOS cca 200,-. Odkaz na Lip Smacker ze Sephory je tady. Koukala jsem ale nedávno i na Notino, kde přesně tento typ produktu stojí 83,-! Odkaz tady.

SONY DSC

Co se ale týče dalších variant, tak www.notino.cz nabízí větší množství. Dle mého názoru je to super i jako dárek, protože za 360,- můžete koupit sadu 8 balzámků na rty v příchuti Fanda Pineapple, Grape, Strawberry, atd. Jeden z nich vás tedy vyjde na 45,- a to je super cena za kvalitní balzám – odkaz zde. . Další boxík je čiště jen z Coca-cola příchutí a to klasika, cherry a vanilka. Taky super dárek. Odkaz zde.

Naopak na Notino.cz najdete třeba příchuť citronu, vanilla mint, kokos, jahoda, atd. Odkaz tady.

Berte ale na vědomí, že cena na internetu se pohybuje jinde, než cena za EOSy v drogerii.

Nevím proč, ale bohužel poslední dobou mám pocit, že EOS už mění svojí parfemaci. Mám ho sice cca rok, ale stejně. Je pravda, že moc neubývá, ale za to je až moc tvrdý, tudíž na rtech cítím jenom takový “vodový” povlak, který se na rtech neudrží moc dlouho. Právě Lip Smacker je krásně jemný, měkký, ale zase nenabírá na rty zbytečně velké množství produktu. Vydrží i lehké jídlo a pití, což je super. Je cítit hezky na rtech, ale není nepříjemný.

Balení je rozhodně mnohem hezčí u Lip Smackeru. Ten typ, co mám doma je ve tvaru naplněného kelímku s ledem a brčkem. Takže super. Mám doma Coca-colovou příchuť a na cestě ze Sephora.cz je i Spritová příchuť. Příchuť EOSu jsem měla ve variantě broskev, vanilka a malina. Tady rozhodně můžete vybírat z více variant.

Co z toho tedy vyplývá? Raději si koupím Lip Smacker, protože mi přijde především propracovanější jak kvalitou, tak svým balením, takže EOS je něco, co už mě naproto nechává chladnou.

Jaký názor máte na EOS nebo Lip Smacker vy? Nebo máte oblíbený jiný balzáme? Dejte mi váš tip 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *