michaela.tajchlova@seznam.cz

Jak se budu líčit o Vánocích ke stromečku já?

Jak se budu líčit o Vánocích ke stromečku já?

Nebojte, dostanete spoustu dalších tipů na vánoční líčení! Tohle je ale topka. Připravovaný článek na směs dalších líčení jsem pochopitelně otestovala a musím říct, že na každém jsem si něco našla, spíš co se barev týká. Letos totiž ladíme vánoční výzdobu i vánoční ozdoby na stromeček do stříbrné a zlaté barvy a adventní věnec do červeno zlaté především kvůli tomu, že mě prostě červené adventní svíčky mega zaujaly. Tudíž se držíme zlaté a stříbrné, ale jen s minimalistickými červenými prvky. Tyhle barvy se sice tolik v mém líčení ke stromečku tolik neodrazí, ale svým způsobem se jedná o velice elegantní líčení. Tak se pojďme podívat na postup.
Jako první si dělám vždy obočí tužkou od značky Catrice Eye Brow Stylist v odstínu 035 Brown Eye Crown a následně zafixuji gelem od Sephora Collection Brow gel-cream waterproof v odstínu 02 Medium. Stojí cca 300,-, což je super a mě sedí velice dobře i odstínově. Dál používám bázi pod oční stíny od Nyx HD Eyeshadow base, která je taky za pár korun, cca za 190,-. Stíny se díky této bázi neslévají, neztrácí intenzitu a udrží veškeré značky očních stínů, které doma mám.
Vybrala jsem si 3 paletky a to ABH Renassaince, TF Chocolate Gold a Urban Decay Naked 2. Nejdřív dám stín pod obočí, abych vše hezky uhladila a použiji na to mix odstínů z TF Rollin in Dough a z UD Bootycall. TF je hezky bílý, proto bude okolí pod obočím hezky vyfotošopované, ale UD dodá hezký sheen pro rozjasnění. Základ líčení je rozhodně ztratit přechody nebo respektive určit hranice líčení a na to použiji opět TF paletku a odstín So Boujee. Aby bylo líčení maličko studenější a výraznější, tak vykreslím obrys oka paletkou UD a odstínem Tease. Ten ale nanesu i do vnější poloviny víčka, aby se pak černý odstín lépe ztrácel. Nyní si pohrajeme s vnějším koutkem. V minimálním množství nanesu UD Blackout, ale opravdu velice jemně a ztrácím zvenku dovnitř. Postupně nanáším více barvy. S černou musíte pomalu, protože jakmile něco pokazíte, můžete začít znovu. Větší intenzity dosáhnu i TF Decadent. Je více krémovější, než UD, byť je také matný, ale základ nechávám z UD, protože se na tenhle odstín přímo z UD paletky mohu spolehnout na 100 %. Přichází na řadu ABH paletka a to odstín Vermeer, který nanesu do přední poloviny víčka. Aby ale líčení obsahovalo trochu zlaté, tak do středu víčka z té samé paletky nanesu odstín Primavera. Naštěstí je poměrně světlý, studený a líčení akorát ucelý. Většího efektu dosáhnu odstínem z TF Rich Girl, který je opravdu výrazný a spojím ho s vnitřním koutkem opravdu v malé míře a lehce přenesu na spodní víčko. S celým líčením si nakonec pohraju a neustále ztrácím nude odstínem a přidávám podle potřeby i černé odstíny. 
Oči zakončím řasenkou od TF Damn Girl, která mi udělá nádherný objem. Pro jemné rozčesání pak použiji TF Better Than Sex mascaru. Nanesu makeup od Benefitu Hello Happy Flawless Foundation v odstínu 1 beauty blenderem. Makeup zafixuji transparentním pudrem z TF Cocoa Contour paletky, která je remasterovaná a odstín se jmenuje Light Highligher. Nepřijde mi, že je pudr rozjasňující, ikdyž by to mělo podle názvu odpovídat. Tvářenku použiji z paletky od Benefitu Blush bar a smíchám odstín tvářenky Dandelion (což je matný odstín cukrové vaty, ale ne příliš pigmentovaný) a Rockateur (má maličko studený podtón, je tmavší a obsahuje sheen). Vykonturuji také TF paletkou a tím nejsvětlejším odstín a ten se jmenuje Light Contour, která mi v zimě sedí jak ***** na hrnec. Jako rozjasňovač použiji opět TF a to Love Light Prismatic Hightligher v odstínu Blinded by the light. Na rty použiji velice jemně rtěnku TF Peach Kiss v odstínu Sex on the Peach. Tato rtěnka je laděná do nude barvy, ale má kapku vínové. Je velice příjemná na rtech a ztrácí se ze rtů rovnoměrně. Celý makeup zafixuji Fix+ od Macu s levandulovou vůní. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *