michaela.tajchlova@seznam.cz

Jak by měla vypadat moje ideální paletka?

Jak by měla vypadat moje ideální paletka?

Dle mého má každý v podvědomí nějakou představu, z čeho se skládá paletka vašich snů. Poznáte to tak, když něco v paletce oceníte, nebo naopak postrádáte. Jak by ale měla vypadat moje ideální paletka? Jdeme na to mrknout. 
Základem je pro mě rozhodně bílý matný odstín, ale i bílý s lehoulinkým béžovým nádechem a především s lehkým shimmerem. Bílý matný i tak krásně rozjasní vnitřní koutek, ale je to i super podklad pod matné stíny, aby se lépe blendily. Navíc druhý světlý se shimmerem je super třeba pod obočí, kdy chcete kost pod obočím zvýraznit, ale jen opravdu lehce. 
SONY DSC
Dále je na řadě nějaká nude barvička, převážně ve studeném odstínu, protože takové hnědé odstín se mi líbí, ale super je i takový světlý odstín s teplejším podtónem. 
SONY DSC
Hezké ztrácení je i s matnou růžovou, s lehkým fialovým tónem. Krásně se ale hodí i jako běžné nenapádné líčení spolu s matnou bílou. 
Ne každý běžně dělá kouřovky klasikou černou, proto se hodí i tmavá matná hnědá, ta se hodí vždycky.
SONY DSC
Nesmím ale i tu matnou černou opomenout, vytáhnu jí zřídka kdy, ale hlavně na plesy a zábavy. 
Mám ráda i matnou vínovou a fialovou. Oči hezky zvýrazní, ale pořád to nejsou barvy, které křičí. Většinou takové barvičky používám normálně přes den.
SONY DSC
Kdo by ale v ideální paletce nepostrádal něco třpytivého, že? Krásná stříbrná je prostě klasika. Mám ráda i zlaté odstíny, ale spíše tíhnu k studené zlaté, protože není tak nápadná, jako teplá zlatá. Nevím, jak popsat další stín, ale je to prostě odstín něco mezi zlatou a stříbrnou. Mám ji v Norvina paletce od ABH a je fakt krásná!
SONY DSC
Poslední 3 pro mě nepostradatelné odstíny jsou právě tyhle. První zleva je třpytivá světlá červeno-růžová. Nevím, jak jinak ji popsat, ale rozhodně je krásná i přes celé víčko, když nestíháte. Nicméně já vždy když nestíháš, stíny ani nedělám. Druhý prostřední odstín je krásně krémový z New Nude paletky a je tmavě růžová, která je super na ztmavení vnějšího koutku, byť se jedná o třpytivý odstín. Poslední odstín je hnědo-oranžový, který sice tak často nepoužívám, ale dle mého je ho třeba. Vždy dokáže oživit nudné líčení.
SONY DSC

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *