michaela.tajchlova@seznam.cz

Huda Beauty New Nude paletka #51

Huda Beauty New Nude paletka #51

Určitě jste na tuhle recenzi čekali dlouho, ale já se fakt těšila, až si jí osahám, prozkouším a budu vám o ní mít co říct.  
SONY DSC
První, co bych o ní řekla, je to, že jestli milujete přirozenější líčení, které můžete lehce ztmavit, ale pořád bude líčení vypadat přirozeně, tahle paletka je rozhodně cesta, pokud ale máte rádi růžové až fialové tóny.  
SONY DSC
Já si ji jednoduše zamilovala, protože mi přijde, že některé stíny mají lehký studený tón, což jsem za poslední dobu moc v paletkách neviděla. Ikdyž někomu tahle paletka nesedí a nespatřuje v ní něco, co prostě musí za každou cenu mít, já si zbožňuji.  
Stíny mi krásně drží, ty matné sice maličko práší, ale za to jsou hezky pigmentované a do sebe se krásně ztrácí. Já tomu říkám "marbl" odstíny, ale myslím tím ty, které vypadají jako mramor. Jsou to třpytivé stíny, které na swatchích vypadají úchvatně. Problémem je, že je moc nemohu nabrat štětcem. Pokud ale chcete dosáhnout vysoké pigmentace, musíte použít prst, ale to pro mě překážka rozhodně není. 2 stíny slisovaných třpytek jsem nemohla nezkusit. Já jelikož doma nemám jiné slisované třpytky, než tyhle dva, nevidím důvod si kupovat lepidlo na třpytky. Zkusila jsem ale na prakticky dodělané líčení dát maličko klasického primeru a chytit třpytky právě na něj. Povedlo se, řekla bych. Na fotce můžete zrovna tyhle slisované třpytky vidět v akci. Berte to ale s rezervou, protože to byla moje první zkouška s takovým stínem. 
SONY DSC
Po celém dni třpytky nevypadají zle, ale jsou prostě extra výrazné, takže doporučuji je aplikovat hlavně večer. Sem tam pár třpytek odpadne a jsou tam, kde je mít nechcete, ale já to neberu jako negativum, vzhledem k tomu, že se prostě na klasickém primeru nedrží tak dobře, jak by se držely na lepidlu.  
Celkově je tedy v paletce 17 stínů a 1 primer, což mě fakt překvapilo, protože jsem tuhle kombinaci rovnou v paletce nikdy neviděla. Nicméně ten primer není špatný, ale když jsem paletku zkoušela poprvé, vyzkoušela jsem právě tenhle primer a můj oblíbený od Nyxu na každé oko. Všimla jsem si, že obě oči vypadaly prakticky stejně, neviděla jsem žádný rapidní rozdíl, ale oko, na kterém jsem měla Nyx primer, vypadalo o chlup líp. Dám mu ale rozhodně šanci! 
SONY DSC
SONY DSC
Co se tedy paletky jako celku týče, mohu vám jí doporučit. Nezkoušela jsem jiné HB paletky, ale už od pár lidí jsem slyšela, že kvalita jiných paletek od HB oproti NewNude, je jiná a lepší. To ale já posoudit nemohu. Zvažte ale svojí koupi už kvůli požadavkům na kvalitu i barvu, protože necelých 1800,- za paletku není málo. Pokud byste měli zájem si paletku koupit, tak klikněte sem a můžete rovnou objednávat ze Sephory. 
SONY DSC
SONY DSC

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *