michaela.tajchlova@seznam.cz

Huda Beauty │DUBEN 2019

Huda Beauty │DUBEN 2019

Už poměrně dlouhou dobu jsem si nepořídila paletku, ze které jsem byla fakt nadšená. Proto jsem se rozhodla koupit si paletku, která mě rozhodně svým barevným složením zklamat nemůže. Od Hudy jsem nikdy nic nezkoušela tohle byla příležitost. Ano, je to Huda Beauty New Nude paletka. Byla už několikrát vyprodaná a já jí tak v 5.vlně chytla. 

SONY DSC

Tahle paletka obsahuje 17 očních stínů a jeden primer pod oční stíny. Tohle jsem snad ještě v žádné paletce neviděla. 5 stínů je třpytivých, ale 4 z nich jsou takové mramorové a jeden klasický. Na fotce ho můžete vidět vpravo na konci 2.řady. 2 stíny jsou čistě slisované třpytky, což je pro mě taky novinka a zbytek, tedy 8 stínů, jsou matné.

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

Moje první dojmy z primeru jsou takové, že stíny sice drží, ale vyblednou rychleji, než u mého oblíbeného Nyxu, ale to ještě musím prozkoušet. Slisované třpytky je lepší nanášet prstem, protože ze štětce se budou asi špatně dostávat a navíc je lépe dostanete na víčko, kde je více přitisknete a budou lépe držet. Drží zatím pěkně, ale občas mám pocit, že se třpytky rozptýlí sem tam po oku a pak jsou tam, kde je nechcete, ale ne v takovém množství, aby to vypadalo špatně, ale je to hold asi úděl třpytek. 

SONY DSC

SONY DSC

S některými stíny jsem zatím nepracovala, ale s pár z nich se mi zatím pracovalo dobře, takže uvidíme a více se dozvíte v recenzi. Pá! 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *