michaela.tajchlova@seznam.cz

Hourglass Ambient Lighting paletka #73

Hourglass Ambient Lighting paletka #73

Tak tohle je první kousek od značky Hourglass, který jsem vyzkoušela. Tak se na ní mrkneme, jestli by stála za to si ji pořídit.
SONY DSC
SONY DSC
Tato paletka obsahuje 6 produktů na tváře. Dle mého se jedná o 3 rozjasňující pudry, 2 tvářenky a jeden bronzer. Tmavší, hnědý produkt prostě jako brozner beru, ale možná se o tvářenku jedná. Každopádně si myslím, že je čiště na vás si určit, jakým způsobem produkty použijete. 
SONY DSC
SONY DSC
Rozjasňující pudry jsou super. Udělají jenom velice jemný lesk. 2 vpravo jsou velice podobné, mají šampaň odlesky a ten poslední je spíše do bíla. Tenhle efekt se mi mega líbí, ale věřím tomu, že více na tenhle efekt budu, až budu mít starší pleť. Do teď si chci užívat lesk jako diskokoule, který mi zatím nezvýrazňuje texturu pleti. Nicméně ten, kdo není na rozjasňovače, se mu bude tohle hrozně líbit
Tvářenka ala bronzer je krásný, ale preferuji matné bronzery. Nicméně jsem zase zkusila něco jiného. 
SONY DSC
SONY DSC
Neonová tvářenka není nic pro mě spíše odstínem. Je až moc pigmentovaná, ale hlavně mi nesedí ten odstín. Překvapila mě ale druhá tmavší tvářenka, která je super. Dělá hezký efekt a hlavně odstín mi skvěle sedí. 
SONY DSC
Produkty jsou pigmentované tak akorát, nepráší a hezky drží. Rozhodně bych tuhle paletku nebo takové produkty, doporučit mohla. Ale ne každý na to určitě bude. Navíc je pravdou, že každá paletka je maličko jiná, jelikož marble odstíny jsou mnohdy maličko jinak nakombinované díky rozjasňující složce a dalšího pigmentu, jako je bronzer nebo tvářenka. Za mě ji doporučuji, ale já určitě paletky nepotřebuji jako takové, ale nějaká mona mě rozhodně zaujaly.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *