michaela.tajchlova@seznam.cz

Hodnocení tvářenek

Hodnocení tvářenek

Pokračování hodnocení produktů je tu a tentokrát jsou na řadě tvářenky. 
Konkrétně se jedná o TheBalm Cabana Boy tvářenku a limitovanou edici od Benefitu Blush bar palektu, která obsahuje 5 tvářenek (pokud počítáte i Hoolu, ale tu spíše beru jako bronzer), ale já tedy beru v potaz pouze 4 tvářenky.
1. Jako nejlepší vyhodnocuji Dandelion tvářenku od Benefitu, protože je ze všech asi nejpřirozenější. Má v sobě opravdu maličko shimmeru, ale na tváři je jednoduše matná. Má nádhernou růžovo-pudrovou barvu, což je super. Hodí se tak ke každému líčení. 
SONY DSC
SONY DSC
2. Pak přichází na řadu TheBalm Cabana Boy, protože mě zaujala svojí barvou. Je taková malinovo fialová, na první pohled ne zcela přirozená barva, ale pokud máte lehčí ruku, udělá krásně šťavnaté tváře. Je lehce třpytivá, takže vám pohled maličko rozjasní. Není to sice tolik vidět je, ale makeup pak nepůsobí jako maska vzhledem k odstínu. 
SONY DSC
3. Následný bod byl pro mě docela těžký, ale hodím sem rozhodně Rockateur tvářenku, protože se mi líbí mnohem více než GoldRush na 4.místě. Bohužel ale obě vypadají na tváři prakticky totožně. Respektive bych řekla, že kdybych použila obě dvě na tváře, nepoznáte, že mám na každé tváři jinou tvářenku. Tahle mě ale zaujala svým lehce studeným podtónem a jelikož mám ráda i studenější stíny na oči, tak je mi mnohem blíže. Navíc obsahuje lehký třpyt.
SONY DSC
4. Dále sem řadím již zmíněnou tvářenku GoldRush, která už podle názvu má zlatý podtón a je světlejší než Rockateur. Je ale taky moc krásná a také jako TheBalm dokáže lehce nahradit rozjasňovač.
SONY DSC
5. Poslední místo zaujímá Galifornia. Je na mě až moc oranžová a docela špatně jde v balení nabrat. Neberte to ale jako mínus. Limitované edice od Benefitu se totiž kvalitou liší od samostatných balení. Odstín této tvářenky je sice naoranžovělý, ale samostatné balení je totiž ještě mnohem oranžovější a oproti klasickému balení je více do růžova. Mě ale takové odstín moc nesluší, aspoň mi to tak přijde, ale hlavně mě moc nelákají. Používám ji, ale opravdu zřídka kdy. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *