michaela.tajchlova@seznam.cz

Hodnocení kompaktních rtěnek

Hodnocení kompaktních rtěnek

 Další pokračování hodnocení produktů a tentokrát mých oblíbených kompaktních rtěnek, které nosím čím dál častěji a to dokonce ještě mnohem častěji, než mé oblíbené tekuté rtěnky.  
1. Na první místo řadím jednoznačně MAC matnou rtěnku v dostínu Mehr. Je to ikonický odstín, který má lehce studený tón, což se mi líbí. Hodí se ke všemu a navíc tento extra matný finiš zaručí, že vydrží i lehké jídlo a pití, protože textura je maliličko vosková, ale ne nepříjemná. Nepříjemná už je cena. Tuším, že se pohybuje okolo 500,--600,-.
SONY DSC
2. Prakticky stejně tak často jako předešlou rtěnku nosím ikonickou Urban Decay rtěnku v odstínu...musím to psát? Každý to ví. Dobře, je to odstín Backtalk. Je oproti MACu světlejší, krémovější a komfortnější, ale ta od MACu je taky příjemná, jen tahle vydrží o to méně, ale za to se rovnoměrně vytrácí. Stojí tuším 560,-, ale nelituji jediné koruny.
SONY DSC
SONY DSC
3. Na 3.místo řadím Too Faced Peach kiss rtěnku v odstínu Sex on the Peach. Je to nude rtěnka, která při navrstvení vypadá spíše do fialova. Voní po broskvových bonbonech, má krásné embosování a je neuvěřitelně příjemná a hezky pigmentovaná. Cena 690,-
SONY DSC
4. Další MAC tentokrát v odstínu Please me. Je to o trošku světlejší a korálovější odstín než Urban Decay Backtalk. Není pro mě ale nositelná v tomto letním období, ale na zimu, kdy jsem bledá jako stěna, je super. Textura opět stejná jako u Mehr odstínu, stejně tak cena. 
SONY DSC
5. Červenou vytáhnu málokdy, ale mám ji ráda. Makeupforever je super minirtěnka, která je krásně pigmentovaná a je komfortní. Ano, moc nevydrží, ale výdrž čekejte od dlouhotrvající tekuté rtěnky. Cenu vám neprozradím, protože jsem ji dostala jako dárek. Ideální je především k nude líčení.
SONY DSC
6. Na poslední místo řadím rtěnku od Nyx Pin Up Pout. Je to krásný odstín, krásně krémová, ale i s konturkou nevypadá na mých úzkých rtech nic moc. Stála něco okolo 260,- a myslím si, že na českém eshopu Nyxu se už nejspíš ani neprodává.
SONY DSC

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *