michaela.tajchlova@seznam.cz

Hodnocení bronzerů

Hodnocení bronzerů

Postupně bych vám tu hrozně ráda zavedla rubriku, která by se jednou za čas obnovovala. Jedná se tedy o hodnocení určitých druhů produktů, jako jsou právě bronzery, na které se zaměříme v tomto článku. Budu tedy od nejlepšího po "nejhorší" hodnotit bronzery s krátkých shrnutím pro a proti! Máte tak potom větší šanci se orientovat v tom, co se mi líbí, za jakou je to cenu a jestli má smysl si takový produkt pořizovat. A jelikož je léto, bronzing se řeší o to víc než v jiném ročním období.
1. Na první místo se rozhodně dostaly bronzery z Too Faced Cocoa Contour paletky. Jsou tam celkem 3 a jsou sice málo pigmentované, ale super. Udělají tak krásné přirozené kontury. Ideální je paletka klidně i pro začátečníky. Paletka hezky voní po kakau a navíc tyhle bronzery jsou alespoň pro mě vhodné odstínově pro všechny roční období. První 2 jsou spíše lehce studené, ale poslední má hodně červený podtón. Cena 1250,- a můžete ji koupit v Sephoře.

Na první místo musím dát ale i našedlý bronzer z Kat Von D Shade and Light paletky. Líbí se mi především kvůli studenému podtónu. Jediné, co mi vadí je vysoká prášivost. Řadím ho sem především proto, že je super, ale paletku mám jen půjčenou. Cena paletky je 1290,- a také ji koupíte v Sephoře.
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
2. Na druhé místo se dostal Benefit Hoola bronzer. Bohužel jsem zjistila, že v limitkách je Hoola jiná, než v samostatných baleních. Co ji mám v Complexionista a Blush bar paletce, jsou maličko jiné, ale pořád super. V Complexionista paletce je hodně zapečená a má lehce studenější podtón než v Blush bar paletce. V této je ale zase prášivější. Tak jako tak ji ale mám ráda a kdybych stále měla Hoolu Lite, zařadila bych jí sem. Ta je zase super na zimu. Cena miniatury 490,- a také ji koupíte v Sephoře.
SONY DSC
SONY DSC
3. Dále se umístil Becca Sunset Waves bronzer, který je už alespoň v Sephoře neprodejný. Původní cena byla asi kolem 1000,-, ale zlevněný byl asi na 400,- během povánočních slev. Jak už název napovídá, má tvar vlnek. Na krajích je malá rozjasňující vlna na obou stranách a každý další pruh má jiný odstín hnědé. Jeden je spíše do červena, druhý lehce do teplého tónu a poslední do studeného. Přeci jen je ideální na léto. Docela práší, ale tolik pigmentovaný není. Za to je stejně třeba mít lehkou ruku. 
SONY DSC
SONY DSC
4. Poslední místo zastoupí bohužel Nyx v paletce Love Contours All. Dnes už stojí cca 600,-, což bych za ní už asi nedala. Odstíny by byly fajn, ale bohužel je ten světlejší méně zapečený a tak neuvěřitelně práší a jsou vidět znatelně rýhy od štětce. Ano, je sice používanější, ale i ten tmavší jsem používala a ten je zapečený mnohem více. Oba jsou opravdu dost pigmentované, takže lehce vytvoří jen hnědou šmouhu místo hezké přirozené kontury a proto je využívám nejméně. Koupíte ji na stránkách Nyxu. 
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *