michaela.tajchlova@seznam.cz

Havlíkova přírodní apotéka odličovací krém Hebká tvářička #108

Havlíkova přírodní apotéka odličovací krém Hebká tvářička #108

Další recenze produktu od Havlíkovy přírodní apotéky. Chtěla jsem zkusit nějakou levnější variantu dobrého odličovacího produktu. Zkusila jsem proto mojí docela oblíbenou značku a prakticky jasná volba byla na odličovací emulzi, či krém Hebká tvářička. 
Původně jsem chtěla investovat do odličovacího oleje od Pai, který byl super a dlouho vydržel, ale zkusit něco nového mě lákalo víc. Tenhle krém voní poměrně neutrálně, spíš lehce po bylinkách - typických pro tuto značku a vyhovuje mi. Podle návodu se má použít množství cca o velikosti většího hrášku. Problémem je, že toto množství nestačí. Já používám množství o velikosti maliny a je to super. 
Z odličovače nepálí oči, hezky odlíčí a dobře hydratuje pleť, což je super. Nanáším produkt tak, že si ho aplikuji na celý obličej a nakonec na oči a obličej masíruju, obličej omyju vodou a zbytek nečistot stáhnu tampónkem. Určitě se tím ušetří spoustu tampónků, protože normálně použiji na odlíčení cca 3 kusy, takto na doodlíčení pouze 1. Pokud jste zvyklí na používání olejů, tak toto jsem aplikovala úplně stejně. 200 ml pořídíte za 390 Kč, což není nic hrozného, když vezmete v potaz, že se zas tak brzo nespotřebuje. 
Za sebe mohu produkt jenom doporučit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *