michaela.tajchlova@seznam.cz

Havlíkova přírodní apotéka Královská snídaně pro pleť #93

Havlíkova přírodní apotéka Královská snídaně pro pleť #93

Havlíkovu přírodní apotéku jsem konečně měla možnost vyzkoušet. Líbí se mi koncept starých a tradičních receptur. Prvním produktem byla královská snídaně pro pleť.
SONY DSC
Používala jsem ji po ránu jako očistu pleti, aby nebyla pleť zanesená a makeup vypadal dobře. Super bylo, že jí nebylo zapotřebí tolik, takže poměrně dlouho vydržela. Musela jsem se ale naučit takové produkty doma vůbec používat, protože jsem na to nikdy nebyla zvyklá. Jedinou mojí rutinou do té doby bylo čištění pleti po odlíčení. 
Maska opravdu dělala, co měla dělat. Hezky vyčistila pleť, makeup vypadal slušně, ale nejhorší byla vůně. Těžko jsem si zvykala a popravdě jsem si ani nezvykla. Bylo to jako spojení citrusů a zapařených nohou. Po promnutí masky na obličeji byli cítit spíše citrusy, ale stejně. Ne nic příjemného. 
Koneckonců maska není špatná, dělá co má, ale parfemace mě nepřesvědčila, že bych si jej měla koupit znovu. Takže za mě je produkt dobrý, doporučuji ho, ale pozor na parfemaci.

Jedna odpověď

  1. […] Tady je recenze na Královskou snídani pro pleť, která se používá úplně stejně jako tahle. Budu muset obě srovnávat, protože obě byly dobré, ale tato byla lepší. Oproti Královské snídani voní mnohem lépe, svěže, bylinkově a vyčistí pleť stejně hezky. Je možná vodovější, ale stejně dobrá. Navíc suprově pleť zhydratuje. Pokud byste chtěli vyzkoušet malý vzoreček, stojí 100,-. […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *