michaela.tajchlova@seznam.cz

Havlíkova přírodní apotéka Havlíkův přírodní zázrak #94

Havlíkova přírodní apotéka Havlíkův přírodní zázrak #94

Tento produkt nebyl sice pro mě, ale velice krátkou recenzi vám tu ráda poskytnu. Už v novinkovém článku, který najdete tady, jsem psala, jaké by měly být jeho účinky. Tomovi jsem ho kupovala za jediným účelem, proto nemohu opravdu posoudit, zda je produkt dobrý nebo opravdu špatný, protože podle internetu toho umí mnoho. 
Obal opět hodnotit nebudu, protože všichni očividně vidíme sami, že jsou unikátní a nádech tradičních receptur je tu prostě znát. Parfemace je taková klasika, která neurazí, nenadchne. 
SONY DSC
Jak už jsem tu psala, tak mast nebyl určená pro mě. Nicméně Tom ji používal na jakousi vyrážku na lokti, které se mu v zimě udělá, ale na konci jara mizí. Málo co mu na to pomáhá a když už to pomůže, stejně se to zase vrátí. Tak jsem mu poradila tuhle mastičku. Divil se, jak rychle něco dělá. Hezky se místo s vyrážkou zatáhlo, lehce zhnědlo, ale to je bohužel všechno. Vyrážka nezmizela a víc se nezahojila. 
Je dost možné, že na nějaké škrábance, záděry, odřeniny nebo akné fungovat bude, ale byť je vhodná i na tohle, tak neudělala nic. Za mě mastičku nedoporučuji, co se týká vyrážek a ekzémů, ale je dost možné, že vůbec není špatná. Z mých zkušeností ho ale nemohu ohodnotit jako dobrý produkt.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *