michaela.tajchlova@seznam.cz

Havlíkova přírodní apotéka │ČERVENEC 2020

Havlíkova přírodní apotéka │ČERVENEC 2020

Potřebovala jsem doplnit pár produktů z kosmetiky a rozhodla jsem se zvolit Havlíkovu přírodní apotéku. Pár produktů ještě stále chci vyzkoušet a není jich málo. Nicméně bylo potřeba doplnit nějakou ranní masku a odličovací produkt.
Pečující a čistící ranní masku jsem už vyzkoušela v menším balení. Tentokrát jsem si vzala větší, 30 ml, aby mi vydrželo déle. Už jsem tuto masku recenzovala a stále se můj názor na něj nezměnil. Oslovila mě vůně, krémovost a funkce. Cena okolo 300 Kč.
SONY DSC
Chtěla jsem vyzkoušet něco nového z odličovací péče a docela dobře hodnocený je odličovací krém je Hebká tvářička. Jedná se o odličovací krém, který si dáte do dlaní a čistíte si obličej, nakonec smyjete krém a dočistíte tampónkem. Voní poměrně neutrálně, víc vám ale zatím neřeknu. Cena okolo 300 Kč.
SONY DSC
Nakonec jsem chtěla koupit něco náhodného, tak jsem popadla 10 ml vzorek Cibulovo-fazolové masky na vlasy asi za 42 Kč. Je to vlasový opravář především na konečky a nevoní ani po cibuli ani fazolích. Voní příjemně.
Nakonec vzoreček Andělská tvář taky vypadá podle složení velice slibně. To, co obsahuje kyselinu hyaluronovou prostě nemůže být špatné.
SONY DSC
SONY DSC

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *