michaela.tajchlova@seznam.cz

Garnier Botanic Therapy #70

Garnier Botanic Therapy #70

Nedávno jsem zavítala opět do drogerie. Potřebovala jsem nějaký dobrý šampon a masku, takže sem sáhla po řadě Botanic Therapy od Garnieru.
Objevila jsem novou vůni šamponu Honey&Propolis a jelikož mi hrozně voněl, popadla jsem ho hned. Chtěla jsem ve stejné parfemaci i masku, ale jak jsem už v novinkovém článku zmínila, tak bohužel ji neměli. Ta s macadamiovým olejem je taky super. 
SONY DSC
Šampon je super. Například ten kokosový mi vlasy rychle mastí, ale tento a macadamiový jsou v pořádku. Vlasy tedy nejsou ani vysušené, ani rychle mastné. Pro představu, tak myji si vlasy jednou za dva dny, což si myslím, že je v pořádku. 
Masku používám většinou 1x týdně, maximálně 2x. Líbí se mi, že je maska poměrně hutná a navíc ji nepotřebujete tolik. Stačí opravdu malé množství, zvlášť když se snažíte vyživit především konečky. Je pravdou, že když množství moc neodhadnu, tak vlasy se mi rychleji mastí, ale pokud si to hlídám, je to v pořádku. Vlasy krásně voní, jsou vyživené a lesklé. Oba dva produkty vám mohu doporučit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *