michaela.tajchlova@seznam.cz

Dr. Jart+ Cicapair #99

Dr. Jart+ Cicapair #99

Produktem, který dnes zrecenzuji, bude úžasný krém od značky Dr.Jart+ Cicapair. Mám ho na doporučení od kamarádky a ještě, že jsem ho vyzkoušela. Jediné, čeho lituji je, že jsem si ho rovnou nepořídila ve velkém balení, ale na druhou stranu, když se něco zkouší, nechcete dát do produktu tisíce. 
SONY DSC
Tenhle krém má tónovat pleť, zbavovat se po delší době pigmentových skrn, vysušovat akné a pomáhat při hojení, ale toto už jsem popisovala v novinkovém článku. Nicméně já problém s pigmentovými skvrnami nemám, ale sem tam nějaké akné mám, takže tohle mi vážně pomohlo.
SONY DSC
Zpátky ale k tomu tónování. Jelikož má zelenou barvu a to mívá i spousta korektorů, tak ty mají právě za funkci sjednotit pleť. Stejnou funkci má i tento krém. Měl by ale sjednotit pleť i z dlouhodobého hlediska, ale to bohužel zatím nemohu zhodnotit po jednom malém balení. 
Super je, že se dá používat jako skincare, ale i jako dekorativní kosmetika. Pokud nepotřebujete od makeupu nějak vysoké krytí a postačí vám BB krém, tak tohle je ideální varianta, která vám během dne i hojí a sjednocuje pleť. Pleť vypadá přirozeněji a já si upřímně už neumím představit, že bych denně nosila full makeup. Nosím ho, ale ne tak často.
Tohle je velice povedený produkt, který bude určitě v top produktech za rok 2020! Odkaz najdete tady. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *