michaela.tajchlova@seznam.cz

Dior Backstage Face&Body Foundation #111

Dior Backstage Face&Body Foundation #111

Nevím, jak se mi to mohlo stát, nezrecenzovat tak dobrý produkt! Tenhle makeup mám doma už docela dlouho a mám ho fakt ráda. Jedinou nevýhodou to přeci jen má a tou je to, že už v poslední době k makeupům moc netíhnu. Nepotřebuji je, zbytečně zatěžují mojí pleť (aspoň mám ten pocit, byť pleť vypadá dobře) a raději sáhnu po sjednocujícím krému.
SONY DSC
Tenhle makeup ale opravdu mohu doporučit. Není však pro každého. Je potřeba si uvědomit, že pokud chcete vysoké krytí, nemá smysl vrstvit takový makeup, který v jedné vrstvě 100 % nekryje. Tento makeup má smysl pro každého, kdo chce jenom nízké krytí, respektive ho používá něco jako BB krém. Takovým člověkem jsem třeba já, ale já raději sáhnu po produktu, který pro mě funguje nejenom jako dekorativka, ale i jako skincare. Je totiž fajn mí na pleti něco, co vám případné akné zároveň i hojí, což makeup nedělá, ale zabředávám se obecně do makeupů a to jsem nechtěla.  
Makeup se dobře nanáší, suprově se zapracovává navlhčenou houbičkou, vydrží skoro celý den v pohodě na pleti, no nemohu si stěžovat. Cena se pohybuje okolo 1100 Kč v Sephoře. Tady máte odkaz. Já si pořizovala odstín 1CR, který je takový studenorůžový, sedl mi skvěle. Dalším benefitem je především to, že makeup můžete vybírat až z 37 odstínů, v tom zahrnuté jsou i podtóny, ať žluté, růžové nebo neurální.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *