michaela.tajchlova@seznam.cz

Dárečky │DUBEN 2019

Dárečky │DUBEN 2019

Na instagramu jsem si našla spřízněnou duši! Kristýnka miluje makeup stejně jako já a na kafíčku jsme probrali všechno a nejen kosmetiku. Dostala jsem dárečky, kterých si nesmírně vážím a já vám je musím ukázat prostě! 
SONY DSC
Dostal jsem masku od Tony Moly, která je s avokádem. S největší pravděpodobností je z Číny, alespoň soudím podle nápisů, protože Tony Moly masky ze Sephory vypadají maličko jinak, ale předpokládám, že obsah bude stejný. Tuhle masku jsem ale použila a je super! Krásně drží na pleti. Některé plátýnkové masky mi moc nedrží, ale takhle držela, byla příjemná a mokrá byla tak akorát, nic přehnaně suchého nebo naopak mokrého. Navíc ta vůně byla super benefitem. Hezky hydratovala a měla jsem pocit čistší pleti. Zbytek jsem pak zapracovala do pleti a pleť pak vůbec nelepila, což je také problém většiny masek, které jsem už vyzkoušela.  
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
Dalším produktem je Mac lesklá rtěnka Versicolor stain. Já nikdy na lesky nebyla, ale tohle je lesk bez třpytek a je fakt super! Je to krásná tmavě fialová barvička, která má neuvěřitelně příjemnou texturu.  Při normální vrstvě dělá opravdu fialovo růžovou barvičku se sametovým finišem. Pro mě je ale příjemnější přebytek obtisknout do kapesníku, takže spíše docílím tmavě růžové s nádechem do fialova. Textura už pak není tak sametová, zato ale stain není na rtech vůbec cítit. Hezky drží a vydrží i jídlo i pití s klidem. Akorát je nutné ho nanést precizně, protože jde opravdu špatně odlíčit, což ale také není na škodu, pokud si dáte s aplikací na čas. Pro ty, kteří používají konturku zcela běžně, bych ji doporučovala. Já je moc nemusím, takže sázím na preciznost. Tohle je podle mě ideální na celý den, ale především na akce, kde si nechcete neustále kontrolovat rtěnku a nebo na léto, když jsou rty mnohem šťavnatější a nemusíte se pak ani bát, že rtěnka hned rozpije. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *