michaela.tajchlova@seznam.cz

Černá a červená nikdy neomrzí

Černá a červená nikdy neomrzí

Další outfitpost na mém webu a tentokrát tahle klasika červené v kombinaci s černou. 
SONY DSC
SONY DSC
Opět jsem vzali zrcadlovku a šli jsme fotit. Samozřejmě, že to chtělo sladit oblečení a proto jsem se rozhodla jen pro 2 barvy a to je červená a černá. Černá je klasika, kterou miluju a hlavně. Pořiďte si povinně všichni černé kalhoty. Je to základ a hodí se vám ke všemu a navíc vaše nohy o něco zeštíhlí. Je sice léto a já mám dlouhý rukáv, ano. Ale poslední dobou není počasí nic moc a zvlášť v lese už teplo opravdu moc není.  
SONY DSC
SONY DSC
Co mám ale ráda za styl, nebo respektive v čem se cítím lépe, je volnější oblečení. Nic uplého a tohle je jeden z těch kousků. Při teplejším počasí stačí vyhrnout rukávy nebo vzít si pod ní nějaké tílko a mít ji jenom místo mikiny. Abych ale tenhle outfit nerozbila další barvou bot, musela jsem využít těch mých červených Vans bot a myslím, že jsem to trefila. 
SONY DSC
Doplněk je ale dle mého názoru hodně univerzální. Můžete ho zkombinovat jak s plesovými šaty, podpatky, balerínkami, sukní nebo právě tímhle odlehčeným sportovnějším outfitem, který pak působí trochu elegantněji. S ohrnutými rukávy už ale dobře nevypadá.  
SONY DSC
Jinak pokud by vás zajímalo, kde jsem kousky nakoupila, tak kabelku i košili mám z New Yorkeru, kalhoty z Croppu a boty ze stránky www.boty-boty.cz, kde většinou mívají dopravu zdarma.  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *