michaela.tajchlova@seznam.cz

Benefit Dandelion Twinkle #68

Benefit Dandelion Twinkle #68

Určitě se mezi vámi najdou tací, kteří ho nesnáší, ale i ti, kteří ho milují. Já jsem byla v obou skupinách a hned vysvětlím proč.
SONY DSC
Asi před rokem Benefit vydal limitovanou paletku produktů na pleť s dvěma Boing korektory, které ale nejsou nic moc. Jeden z nich byl na mě moc žlutý a ten světlý byl sice použitelný, ale zvýrazňoval vrásky pod očima. Hoola Lite byl super, stejně tak jako klasická Hoola. Rozjasňovač Watts Up měl sice krásnou šampaň barvu, ale jelikož byl krémový, tak nešel tolik zapracovat do pleti. No a právě i v této paletce byl Dandelion Twinkle. Byl neuvěřitelně suchý, prášivý, hodně meruňkový a třpytky sice obsahoval, ale nebyl opravdu nic moc. První vrstva nebyla vidět, druhá vrstva udělala meruňkovou šmouhu. Spíše bych řekla, že je to ideální rozjasňující pudr pro snědší pleť. Byla jsem naprosto šokovaná, jak z něho mohou být všichni tak unešení. Byla to naprostá hrůza. 
SONY DSC
SONY DSC
Nakonec jsem ale zjistila, že limitky od Benefitu jsou jiné než ty klasické v běžném prodeji. Tudíž jsem i předpokládala, že se může lišit barva i kvalita. Měla jsem pravdu. Kristýnka mi ho půjčila domů a opravdu stojí za to, si ho pořídit. Pokud byste chtěli swatche porovnat, mrkněte sem na recenzi celkové paletky. Sami uvidíte, že swatch není tak třpytivý, jako tento z plného balení. 
SONY DSC
SONY DSC
Přijde mi dokonce v balení i maličko tmavší a více do bronzova. Udělá něuvěřitelný efekt, který není tak přirozený, ale nelesknete se jako diskokoule. Na fotce ale vidíte, že nedělá právě tak meruňkový a bronzový efekt, je spíše do stříbrna. Paradox je, že limitka byla světlejší, ale byla na pleti docela tmavá a tady je originál v balení tmavší, ale na pleti je opravdu světloučký, jak tento swatch. Obal ani nekomentuji, protože provedení je jednoduché a na první pohled zaujme. Papírová balení sice moc nemusím, ale vypadá moc dobře. Je to zase něco jiného, než klasická plastová balení. 
SONY DSC
Výdrž mi přijde zcela průměrná. Lehce se vytrácí po celém dni, ale s použitím fixačního spreje je jeho výdrž o krapet lepší. Pokud chcete, mrkněte sem a objednávejte! :) Seženete ho jak v plném balení, tak i v miniatuře.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *