michaela.tajchlova@seznam.cz

BeautyBlender? Zázrak #72

BeautyBlender? Zázrak #72

Kristýnka mi darovala beautyblender, který jsem vždycky chtěla zkusit, ale bála jsem se, že si ho koupím a nebude mi vyhovovat a raději budu opět používat štětec. Teď už vím, že stojí za všechny peníze.
SONY DSC
V minulosti jsem vyzkoušela nějaké houbičky z drogerie a nebyly nic moc. Nemohla jsem sice pochopit, proč všichni beautyblender tak milují, ale věděla jsem, že na tom něco bude. Některé blogerky ale stále než tuhle houbičku preferují štětec.
Já se štětec naučila používat kvůli tomu, že je to pohodlnější. Na druhou stranu pokud nemáte štětec za tisíce, nebude finiš makeupu vypadat hezky zapracovaně. Neustále se musíte snažit makeup zapracovat tak, aby nebyly vidět případné šmouhy. To ale také záleží na konzistenci makeupu. Používám zvlášť v létě Nyx Total Control a ten je hodně tekutý, proto je lepší ho zapracovat houbičkou. Urban Decay All nighter je hutnější a finiš se štětcem vypadá velice dobře. 
SONY DSC
Houbička je opravdu měkká, s namočením a bez namočení. Lepší finiš je pochopitelně s namočenou houbičkou. 
Neříkám, že čištění štětce jsem flákala, ale houbičku musím prát častěji. Dejme tomu, že štětec jsem čištila přibližně po 3, maximálně 4 použití, ale houbičku čistím buď denně nebo od den, víc dní ho nelze používat. 
Má ale také své nevýhody. Důvod proč jsem používala dlouhou dobu štětce, byl ten, že vám nezašpiní ruce díky rukojeti. Jelikož makeup zapracuji spodní stranou a druhou stranou houbičku držím, je to v pořádku, ale jakmile chci zapracovat korektor právě špičatou stranou, tak už musím houbičku chytit za druhý konec od makeupu. Vyřešila jsem to ale tím, že korektor už zapracovávám štětcem na korektor od Dermacolu. Další nevýhodou je také to, že musíte počítat s tím, že houbička vsákne docela velké množství makeupu, tudíž ho třeba budete muset použít víc než se štětcem. Finiš ale stojí za to.
Je také velice důležité nechat houbičku důkladně vyschnout po praní, aby zevnitř nezačal plesnivět. Proto ho nechávám vždy uschnout na topení. 
Můj verdikt je tedy takový, že pokud používáte houbičky a nechcete utratit cca 400,- za beautyblender, rozhodně si ho pořiďte. Budete nadmíru spokojení. Rozhodně vám ho doporučuji. Odkaz na něj máte tady. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *