michaela.tajchlova@seznam.cz

Balea │KVĚTEN 2019

Balea │KVĚTEN 2019

Byla jsem po dlouhé době nakupovat v DM drogerii a popadla pár kousků, který bych vám chtěla doporučit a některé z nich pouze představit. 

SONY DSC

Tekutá mýdla od Baley miluju, stejně tak jako sprchové gely. Stojí pár korun. Tak jako tekuté mýdlo, i sprchový gel stojí okolo 20,-, což je super, zvlášť když vám plní službu takovou, jakou má a jakou slibuje. Pro mě už totiž nemá vůbec význam kupovat drahá mýdla nebo sprchové gely. Občas tu výjimku udělám, ale primárně si kupuju takové produkty od Baley, na kterých se dle mého názoru nedá nic zkazit.

SONY DSC

Dalším produktem je sprchový gel s karambolou a melounem. Jakmile jsem ucítila tuhle vůně, vybavilo se mi loňské léto a já ho prostě musela mít! Mají na výběr z několika variant a většinou mívají i limitky. 

SONY DSC

Dokonce jsem si i nedávno oblíbila odličovací ubrousky od Baley. Měla jsem je v limitované edici a bylo to super. Tak jsem vyzkoušela něco, co je ve stále nabídce. Mohu říct, že ty z limitované edice voněly mnohem lépe, ale tyhle taky nejsou špatné a odličují stejně dobře. Cena se pohybuje tuším okolo 30,-

Jaký produkt byste mi doporučili vy od značky Balea? 🙂 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *