michaela.tajchlova@seznam.cz

Avon, Yves Rocher, Nyx │KVĚTEN 2019

Avon, Yves Rocher, Nyx │KVĚTEN 2019

V Brně jsem taky zašla do Yves Rocher a Douglasu. Pochopitelně jsem si pár produktů odnesla. Mimo to jsem si ale objednala pár produktů i z Avonu, který ale poslední dobou moc nemusím. Avšak některé produkty z Avonu používám stále a ráda.

SONY DSC

Jednimi z nich jsou například parfémy, respektive toaletní nebo parfemované vody. Já je jednoduše nazývám obecně parfémy. Měli zrovna jablkovou a pomerančovou variantu. Já sáhla po té pomerančové, protože mi podle testeru voněla víc a připomínala mi tak léto. 

SONY DSC

Dalším je body splash, který miluju hlavně na léto, když se opaluji. Je to lehké osvěžení a přitom krásně voní. Každý rok, co sjíždíme Vltavu je tohle nezbytná součást mého packu, takže jej nikdy doma nenechám. Tohle je varinta Jablko a zimolez a voní krásně svěže. Doporučuji. 

SONY DSC

Teď už ale k mému oblíbenému Yves Rocher. O jejich krémech se tu vůbec nemusím zmiňovat víc. Jsou skvělé a jsou to jediné krémy na ruce, které mám ráda a snesu je. Cena je okolo 80,- a tohle je moje snad nejoblíbenější s vůní Malin a máty

SONY DSC

Posledním produktem je moje nejpoužívanější a neoblíbenější báze pod oční stíny, kterou mám ale čistě jenom do zásoby. Je to Nyx HD eyeshadow base. Mám ji vyzkoušenou, takže vím, jak s ní pracovat a co musí. Má jen samé benefity! Cena je asi 190,-, takže super za něco, co funguje. Dalším benefitem, kromě toho, že funguje je i bezbarvá konzistence, takže nijak nepomáhá pigmentaci stínů. Já používám kvalitní stíny, tudíž není třeba si pomáhat zabarveným primerem. Stíny vydrží celý den a na to, že ji používám denně, tak mi klidně vydrží i přes rok. Nepotřebujete jí totiž tolik. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *