michaela.tajchlova@seznam.cz

Avokádová maska na ruce od Sephory #21

Avokádová maska na ruce od Sephory #21

Tenhle typ produktu jsem nikdy předtím nevyzkoušela, proto pro mě bylo určitě zvláštní něco takového vůbec používat. To, jestli bych si jí koupila znovu se dozvíte ve zbytku článku.  
Máte na výběr tuším buď ze dvou nebo ze třech vůní. Já sáhla po té avokádové a nemůžu posoudit, jestli jsem z něj to avokádo opravdu cítila. To je ale asi to nejmenší, co by mi na těhle rukavicích vadilo. Nebojte se, má samozřejmě i svá pozitiva. Ale jelikož chci tuhle recenzi zakončit pozitivně, tak nejdřív o těch negativech.  
Ze začátku mi ten chladivý efekt maličko vadil, ale pak to bylo v pohodě. Tahle maska na ruce, jestli se tak tomu dá říkat, je dle mého názoru ale úplně zbytečný produkt. Vemte si, že máte v těhle rukavicích ruce tak 10-15 minut, efekt je fajn, ale stačí jít uklízet, umýt nádobí nebo si prostě jen umýt ruce a ten super pocit z hydratovaných rukou je pryč. Není lepší si koupit nějaký kvalitnější krém na ruce, který bude fungovat stejně, nebo vám alespoň udělá hodně podobnou službu. Cena je tuším 125,- 
Co je ale fajn, že jsou rukavice příjemné, na jejich konci se zalepí, aby tekutina nevytekla z rukavic ven a hlavně! můžete s nimi dělat cokoliv..i být na mobilu. Takže tohle je jedna z těch fajn věcí.  
Jaký je ale verdikt? Pokud chcete vyzkoušet, určitě vyzkoušejte, ale i těch 125,- je podle mě zbytečné vyhazování peněz. Myslím, že větší efekt by měli ty "rukavice" na nohy, což vyzkoušet chci.  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *