michaela.tajchlova@seznam.cz

Anastasia Beverly Hills Sultry paletka #52

Anastasia Beverly Hills Sultry paletka #52

Měla jsem půjčenou doma další paletku od ABH a to Sultry paletkou, která byla limitkou. Předtím mě vůbec nijak nezaujala a musím říct, že když jsem ji otevřela, tak né, že bych si z barev sedla na zadek, ale rozhodně jsem byla překvapená! Maličko lituji, že jsem si ji nepořídila, ale nepořídila jsem si jí, protože ty barvy jsou prostě klasika a nenabízí nic speciálního. Na druhou stranu v jednoduchosti je krása a tu já oceňuji. Navíc mě hlavně dostala opět kvalita ABH stínů, která je prostě skvělá! 
SONY DSC
SONY DSC
Obal je naprostá pecka! Je třpytivý, no prostě nádhera. Nabízí široké spektrum  základních stínů, takže bych ji doporučovala klidně jako první základní dražší paletku. Je však zapotřebí umět se k takové paletce chovat vzhledem k její prášivosti a pigmentaci. Není tedy třeba šmrdlat štětcem v penu. 
Mega se mi líbí odstín Cinder, který je prostě zajímavý. Nevím čím, ale je. Já moc nemusím nude třpytivé odstíny, ale tenhle je super. Nejvíc mě praštil do očí rozhodně odstín Rose Quartz, protože je to prostě rose gold barva. Je nádherná a podle mě bude krásná i jen tak přes celé víčko. Stříbrná Cyborg je prostě mega pigmentovaná, skvěle prozáří vnitřní koutek. Byť do konceptu paletky moc nezapadá, tak tam má své místo a mě se mega líbí a je to odstín Bloom. Pigmentace suprová a i se s ní hezky pracuje, narozdíl od jiných matných tolik nepráší. A posledním mým oblíbeným je Slate, ten mi vyhovoval převážně na ztrácení a do ohybu. 
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
Obsahuje 14 stínů a z toho 7 třpytivých, vysoce pigmentovaných a 7 matných.  Sami vidíte, že je pigmentace neskutečná. 
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *